çiçek üzerine yazılan kısa sevgi sözleri

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 16 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. çiçek üzerine yazılan aşk ve sevgi sözleri

Çiçek göndereceksiniz ve üzerine ne yazacağınızı bilmiyorsunuz hiç dert etmeyin işte sevdikleirnize göndereceğiniz çiçeklerin üzerilerine aşağıdaki sözlerden beğendiğiniz güzel sevgi ve aşk sözlerini yazabilirsiniz.

Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Hasretinle dağları deleceğim,Bu aşkla kendime geleceğim,Bir ömrüm daha olsa inan,Yine bir tek seni seveceğim

Adını kalbime aşkla süsledim,Yıllar yılı bir tek seni düşledim,Bilmem ki nasıl bir günah işledim,Selamın geliyor sen gelmiyorsun...

Yedi ayrı iklimden,Yedi çeşit arı getirseler,Yedi çeşit arı,Yedi ayrı çiçeği dolaşsa,Yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı... Sen kalbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı... Sen sevdikçe sevilesi övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oldukça olunacak aşkımsın

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet,haşlanmış sevgi, bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve bir de yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

Sabahları seviyorum,insanları seviyorum,filmleri ,şarkıları , kitapları,sıcak ekmeği, kalabalık sofraları,çikolatayı, minicik bebekleri,rüzgarda yaprak olmayı,geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim...Ve en çokta seni sevdim,

cicek-üzerine-yazilacak-sözler-.