Çiçek ile suyun aşkı güzel bir hikaye

'Eğlence' forumunda Dark tarafından 28 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Gül ile suyun aşkı....

Günün birinde bir gülle su karsilasir ve arkadas olurlar. Ilk önceleri arkadaşlık olarak devam eder bu durum. Tabiki zaman lazımdır birbirini tanımak için. Gel zaman git zaman gül o kadar mutlu olur ki bu arkadaslıktan ve birliktelikten, mutluluktan ici icine sığmaz artik ve anlar ki
    suya aşık olmustur. Hayatinda ilk kez asik olan gül burcu burcu acar ve etrafa kokular sacar. Suya dönüp der ki birgün, sevgili su seni sevdigim icin böylesine degistim actim ve etrafa kokular sactim yalnizca seni sevdim diye.

Öyle zaman gelir ki artik su da icinde güle karsi birseyler hisetmeye baslar. Zanneder ki güle asik oldum. Günler ve aylar birbirini kovalar ve gülü sevdigini zanneden su artik eskisi kadar ilgilenmez gül ile. Gül ise "acaba su beni artik sevmiyor mu" diye düsünmeye baslar.

Cünkü suyun kendisine olan bu ilgisizligi onu üzmeye baslamıstir. Icin icin bu soruyu sorar kendine. Birgün gül suya der ki biliyormusun ben seni cok seviyorum. Su bende seni seviyorum der. Aradan zaman gecer ve gül yine suya seni seviyorum der. Su siradan bir ifadeyle "ben de" der. ama gül bu sözde sevgiyi hissedemez. Bu siradanlasma gittikce sürer ama gül sabirla hep "seni cok seviyorum " der suya. Ama artik öyle bir duruma gelir ki gül etrafa o güzel kokuyu sacamaz ve burcu burcu acan dalları solmaya yüz tutar.

Bu güzel hikayenin devamı videomuzda...

2. Çok güzel bir hikayeysi :(:(