Çiçek göndereceğim karta ne yazsam

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 19 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Çiçek gönderilecek karta ne yazılır?

Sevdiklerinize arkadaşlarınıza ve ailenize çiçek gönderceksiniz ve karta ne yazacağınızı bilmiyorsunuz.Hiç dert etmeyin sizler için hazırladığımız çiçek gönderilirken üzerine yazılacak birbirinden güzel sözler kısa mesajalr bulabilirsiniz sayfamızda.

Sevgilinize gönderceğiniz çiçeklerin üzerine yazılacak güzel sözler...

Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.

Hayatımdaki varlığın için teşekkürler. Seni seviyorum.

Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı…

Seni denizdeki kumlar,gökteki yıldızlar,okyanustaki sulardan daha çok seviyorum...

Hayat seninle güzel.Seni seviyorum...

Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle…

Annenize Çiçek gönderceksiniz üzerine aşağıdaki sözlerden beğendiğiniz bir söz yazabilirsiniz.

Bana kalsa her günü anneler günü ilan ederdim, benim nazarımda o kadar kutsal ki emeklerin annem.

Ak saçlı başını alıp eline kara hülyalara dal anneciğim, o titrek kalbini bahtın seline bir ince tüy gibi sal anneciğim.

Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler. Anneler günün kutlu olsun.

Güneş ve bahar birlik olup her güzelliği kapına getirsin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Sevginle kalbimizde açtırdığın çiçekleri hiç soldurmayacağız. Fedakarlığını, şefkatini yüreğinle bize verdin, anneler

2. çiçek göndermek gerçekten de güzel bir duygu :)