Chuno/The Slave Hunters 2010

'Popüler Diziler' forumunda Ezgi tarafından 19 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Merhaba forumdas ailesi
    Yine bir kore dizisiyle buradayım. :D:
    Chuno, henüz korede yayınlanmakta olan,1.bölüm türkçe altyazsı dün saat 23:56 sularında çıkmış 2010 yapımı süper bir dizi.:f40: Kore dizisi izliyorum deyip te My Girl dizisinin izlemeyen yoktur.İzleyenler Ju Yoo-rin kararterinin şirinliğinden Lee Dae Hee'yi hatırlayacaktır.İşte chunonun başrolünde oynayan ta kendisi.İyi bir oyuncu olduğunu biliyordum ama fragmanı izleyince birkez daha anladım.Tek kelimeyse süper.

Yönetmen: Kwak Jung Hwan
    Yapım Yılı: 2010
    Dil: Korece
    Ülke: Güney Kore
    Tür: Tarihi
    Bölüm Sayısı :24
    Senaryo: Chun Sung Il
    Kanal : KBS2
    T.Çeviri : edaa / moon87
    Konusu:(Alıntıdır)
    Joseon Hanedanlığı döneminde Chuno(Chuno Ggun "olarak bilinir) köle avcılarının dünyasını anlatan bir drama.Köleler (Nobi olarak bilinir) köleliğin sisteminde doğmuş suçlu ve cezalandırılması gereken kişilerdir. Bir gün bir köle avcısı (Jang Hyuk) yanlışlıkla suçlandıktan sonra kölelerin arasına düşen bir nobinin yani kaçak bir kölenin(veliaht prens olduğu ve bir komploya kurban gittiği söyleniyor) (Oh Ji-ho) izini bulmak için görevlendirilir. Chuno kaçak köleyi ararken hizmetçi olan sevdiği kadın (Lee Da-hae) ıda bulmaya çalışır. Dizi bir aşk üçgeni içerisinde geçiyor. Büyük çaplı drama muhteşem görsellere sahiptir...