Cezalar LÖSEV'e

'Spor Gündemi' forumunda Mirayy tarafından 30 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Fenerbahçe, Daum'un önerisiyle örnek bir uygulama başlatıyor. Futbolculara verilen disiplin cezalarından elde edilen gelirin Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) bağışlanması kararlaştırıldı
  Almanya'da görme engelliler yararına çalışan bir derneğin kurucu üyesi olan Christoph Daum, hayır işlerini Türkiye'de de sürdürmeye kararlı... Alman teknik adam, Fenerbahçe'de belki de bütün kulüplere örnek olacak bir uygulamaya imza attı. D a u m , göreve geldiğinden bu yana, disiplinden taviz vermeyen tavrıyla dikkat çekiyor. Antrenmana geç kalmadan, maçta gereksiz sarı kart görmeye kadar birçok konuyu içeren bir ceza yönetmeliği hazırlayan tecrübeli çalıştırıcı, bu yönetmeliği sezon öncesinde tüm futbolculara anlattı.

  HAVUZDA TOPLANACAK
  O günden itibaren de, her disiplinsizlik olayını not etti. Oyunculara çok büyük rakamlar olmasa da bazı cezalar verildi. Daum, futbolculara kesilen cezaların bir havuzda toplanıp Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) bağışlanması yönündeki projesini yönetime iletti. Yönetimin, Alman teknik adamın bu fikrine olumlu yanıt vermesinin ardından uygulamaya geçildi. Bundan böyle, Fenerbahçe'de futbolculara verilen disiplin cezalarından elde edilen gelir, Lösemili Çocuklar Vakfı'na bağışlanacak.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Mayıs 2013
 2. Cevap: Cezalar LÖSEV'e

  teşekkürler :)
   
Yükleniyor...
- Cezalar LÖSEV'e Forum Tarih
Trafikte Radar Cezaları Sosyal Konular 11 Ekim 2012
2012 Yılı Çevre Cezaları Haberler 2 Eylül 2012
Hentbolda Cezalar Spor Gündemi 10 Nisan 2012
Basketbolda Cezalar Nelerdir Spor Gündemi 23 Şubat 2012