Ceza mı? Sagopa mı?

'Magazin haberleri' forumunda SümbüL tarafından 4 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

1. Türkiyede ki erkek rapçilerden olan CEZA ve Sagopa Kajmer'den hangisi daha iyi rap yapıyor?Bence tabiki CEZA !!!

2. Cevap: Ceza mı? Sagopa mı?

TABİKİDE SAGOPA ceza sagopadan egitim almış bi rapçi senin anlıcagın özgeçmişlerini arastırsan ögrenirsin kuvvetmira sagopa kurucusu cezada sagopayı satan erkek rapçi

3. Cevap: Ceza mı? Sagopa mı?

Cezanın Geçmişi Önemli Değil Önemli Olan Gelecek Yani Ben Cezayı Seçiyorum

4. Cevap: Ceza mı? Sagopa mı?

Off güLdürmeyin beni....
    Tabikide Rapin Türkiyedeki KraLI Sagopa'dır..
    artık bu saatten sonra ceza devri bitti gelecek diye birşey kalmadı piyadasa cezadan iyi bir sürü rapper var bunlardan en basiti sansar salvo , norm , pit10 bu adamlar battLe rapden çıkmış adamlar...
    Zaten cezayıda bugünkü konumuna Sagopa kajmer getirmiş vede o yetiştirmiştir ceza dediğiniz o adam Sagopa ihanet edip yemek yediği kaba tükürdü..
    Eğer gelecekte tarz falan diyorsanız
    ceza yıllardır aynı tarzda alın bakım açık ara bulkon klibinde bide yıllar önce yaptığı şarkılara hep aynı ritim hep aynı tarz...

Sagopa Kajmer ise her albümünde daha farkLı beatlar daha farkLı stiller kullanır ayrıca sözleri insanların hayatlarını anlatır insanlar Sagopa Kajmerin sözlerinde kendilerini bulurlar vede yazdığı sözler gayet mantıklıdır..

ayrıca tahsil bakımından Sagopa Kajmer gene bir çok rapper'dan üstündür Sagopa Kajmer Türkiye sözel 1. oLmuş adam ayrıca bir çok biLdiği diLde vardır vede bir çok dans still...

ceza daha rap demeyi beceremezken Sagopa Kajmer o zamanlar break dans bile yapıyordu....

5. Cevap: Ceza mı? Sagopa mı?

Ben ikisini de beğeniyorum.Ceza daha sert rap yapıyor gibi ancak Sagopa nın da sözleri çok hoşuma gidiyor.Sonuçta ikisinin de güzel parçaları var...Güzel olanı dinlemek takdir etmek fanatik olmamak gerekir...

6. Cevap: Ceza mı? Sagopa mı?

SeyhSulh, anlaşılan çok heyecanlanmışsın bu kadar heyecan yapma,sakin ol.

Ve sen PsikopatStar,bunları söylüyosun ama bende sana bişi söylemek istiyorum Ceza o kadar tv.de proğram
    juriliği yaparken Sagopa napıyodu ? Madem o kadar iyiydi Ceza'ya hocalık yapmıştı
    niye onu deyilde Ceza'yı seçtiler.Acaba Ceza Sagopa'dan daha iyi bu işlerden anlıyo olduğu için olabilir mi??

7. Cevap: Ceza mı? Sagopa mı?

ben cevap veriyim...

yaptığım heyecan değiL günde binlerce böyle konu açılıyor ceza mı Sago mu Ceza mı Sago mu tüm forumlarda...[ bir çok sitede takıLdığım için biLgim var şimdi nerden biLiyorsun dersin.. ]

Artık bi son nokta Lazım Zaten Sago o son noktayı koydu uzatmaya gerekyok rapin tek KraLı SagoPa KajMer...

Şimid o yarışma programı 2-3 yıLLık bir projeydi vede iLk oLarak Sapoga Kajmere tekLif geLmişti cezadan önce... fakat Sago yarışmanın alt yapısını vede bazı şeyleri beğenmediği için bu tekLifi kabuL etmedi hatta gerekLi açıklamayı Beyaz Show'da vede diğer programlarda yapmıştır....
    Hatta cezanın yaptığı çoğu iş Sagodan arda kalmaktadır Sago kabul etmez ceza gibi adamlar kabul eder bu iş böyledir..

8. Cevap: Ceza mı? Sagopa mı?

Ceza gibi adamlar die sözü bitirirsen bu konu burda bitmez son noktayı da koyamassın o yüzden konuşmalarına biraz dikkat et forum kuralları dışına çıkarız.

9. Cevap: Ceza mı? Sagopa mı?

Arkadaşlar konu amacından çıkıp tartışmaya dönüşmeye başladı. Lütfen daha dikkatli olalım. Konunun büyümemesi için konu tarafımdan kapatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.