Ceyla Gölcüklü vasiyeti son mesajı

'Haberler' forumunda Dark tarafından 10 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ceyla Gölcüklü vasiyeti,
  Ceyla Gölcüklü son mesajı,
  Ceyla Gölcüklü son resmi,

  PANKREAS kanserine yakalanan ve Amerikan Hastanesi’nde beyin ölümü gerçekleşen Ceyla Gölcüklü için dailyrentalwebsite.com’ adıyla günlük kiralanan internet sitesinden bir veda mesajı yayınlandı:

  “I am not that much lucky to live a longlife and I will be already dead when you read that message. What I would like for human being is to beat the cancer. Good bye!”


  (Uzun bir ömür yaşayacak kadar şanslı olmadım ve siz bu mesajı okuduğunuzda ölmüş olacağım. İnsanlık için dileğim, kanseri yenmesidir. Elveda.)


  Siteyi ailenin kiraladığı iddia edilirken, Gölcüklü’nün ölmeden önce ailesine vasiyet etmiş olabileceği ileri sürülüyor.

  [​IMG]  Ceyla Gölcüklü hakkındaki son iddiaya göre; ailesi, yaşam destek ünitesinden çıkardığı Gölcüklü’yü dün sabah büyük bir gizlilikle, babasının mezarının bulunduğu Muğla’nın Ula İlçesi’ne götürdü. İngiltere’deki boşanma davasında eşi Ceri Shahnavaz’dan 140 milyon lira tazminat alan Ceyla Gölcüklü’nün mirası, 15 yaşındaki kızı Lara’ya kalacak. Lara’nın velayetinin babası milyarder Azeri işadamı Ceri Shahnavaz’a geçmesi bekleniyor. Shahnavaz, kızı Lara 18 yaşına gelene kadar, bu mirası yönetecek.

  ‘Siteyi ailesi kiraladı’
  dailyrentalwebsite.com’un sahibi Kamil Volkan Gündüz, Ceyla Gölcüklü için siteyi ailenin 1 günlüğüne kiraladığını söyledi. Sitenin günlük ücreti, 365 dolar.

  Ceyla Gölcüklü Kimdir Resimleri

  Barış ENGİN / HT MAGAZİN
   
  Son düzenleme: 11 Aralık 2010
Yükleniyor...
- Ceyla Gölcüklü vasiyeti Forum Tarih
Ceyla Gölcüklü'nün uyguladığı detoks Haberler 12 Aralık 2010
ceyla gölcüklü kimdir,biyografisi,Resimleri Biyografi 9 Aralık 2010
Kahve Falında Ceylan Görmek Ne Demek Bunları biliyormusunuz 29 Eylül 2012
Ceylanpınar Haritası Türkiye Coğrafyası 11 Eylül 2012