Ceyda Düvenci Nasıl zayıfladı

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 19 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

1. Güzel oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci aldığı fazla kilolarından nasıl kurtuldu güzel oyuncu kısa süre içerisinde oldukça fazla kilo vermeyi başardı.Kanal D ekranlarında yayınlanan Doktorum programının sunucusu güzel oyuncu nasıl zayıfladığını dostları ve hayranları ile paylaştı.

Güzel oyuncu doğum sonraısnda 83 kilo olan ve 44 bedene ulaşan Ceyda Düvenci bir diyetisyen kontrolünde zayıflamaya başladığını anlattı.

ceyda-düvenci-nasil-zayifladi-.

Ceyda Düvenci nasıl kşlo verdiğini şöyle anlattı...

Kilo tamamen yemek olayının bitmesi ile alakalı. Akşamları yemek yemiyorum. Gündüz porsiyonlarım yarıya düştü. Ekmek tüketimim minimumda. O da sabah kahvaltılarında. Ama tatile gidersem yemeden içmeden kesmiyorum kendimi. Geçmişe göre yarısında doyuyorum artık. Artık gerçekten sağlıklı besleniyorum. Aldığım her besinin sağlıklı olmasına, eğer bir kaçamak yapacaksam bile bunun en sağlıklı, en lezzetli olmasına çok özen gösteriyorum. Tabii ki plates de yapıyorum.

Ceyda Düvenci yoğun iş temposu nedeniyle çok yorulduğunu analtırken vitamin haplarını ihmal etmediğini söyledi.Güzel oyuncu sözlerine şöyle devam etti.

Özellikle beslenmem de azaldığı için bu birazcık çabuk yorgun düşmeme neden oluyor. Saat 06.00’da kalkıyor, canlı yayına gidiyorum. 12.00’de canlı yayından sete geliyorum. Haftanın 5 günü canlı yayınım, 5 günü de set var. Pazar günü kesin çekimim oluyor. Cumartesi; kızımla ilgilenen abla izinde olduğu için bana ait gün olmuş oluyor. Cumartesi günü kızım Melisa uyurken kuaföre koşturuyorum; manikürdü, pedikürdü işlerimi hallediyorum. O uyanmadan eve koşuyorum. Sabah mutlaka güzel bir kahvaltı ediyoruz.Öğlen yemeklerimizi ihmal etmiyoruz dedi.