Çevre ile ilgili kuruluşlar nelerdir?

'Sorun Cevaplayalım' forumunda HazaN tarafından 24 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Çevre ile ilgili kuruluşlar hakkında bilgi

Türkiye Çevre Vakfı
    Türkiye Çevre Vakfı Kamuoyunu aydınlatma, çevre ile ilgili araştırma ve yayın hizmetleri veren vakıf, özellikle çevre hukuku konusunda çaba gösteriyor.

Türkiye Çevre Koruma ve Yeşillendirme Kurumu
    Türkiye Çevre Koruma ve Yeşillendirme Kurumu Gönüllülük yöntemi ile çalışan kurum ve çevre koruma projeleri, yayınları, güncel çevre felaketleri hakkında bilgiler.

Greenpeace
    Greenpeace Türkiye Greenpeace ve üyelik hakkında bilgiler, bilimsel raporlar, eylem haberleri ve fotoğrafları, video klipler ve kampanya bilgileri.

Doğal Hayatı Koruma Derneği
    Doğal Hayatı Koruma Derneği Worldwildlife Fund (WWF)'ın Türkiye temsilciliğini de yapan dernek ve aktiviteleri hakkında bilgiler, geçmişteki başarılarını içeren bir galeri, ve üyelik bilgileri.

ÇEKUL Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtm
    ÇEKUL Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı Türkiye'nin zengin doğal ve kültürel varlıklarını korumak, yaşatmak ve tanıtmak için çeşitli projeler üreten ve uygulamaya koyan kuruluş

Çevko Çevre Koruma Derneği
    Çevko Çevre Koruma Derneği Çevre koruma ve atıkları yeniden değerlendirme faaliyetleri, yayınları

2. teşekkür ederim.Görevleri biraz kısa olmuş ama neyse.............

3. bana çok yardımcı oldunuz teşekkür ler ederim

4. Çok güzel yazmışsınız ödevden 5 alırım kesin olarak. Bilgilerde doğru yazılmış.... :)

5. ben çooooooooook beğendim size tavsiye ederim

6. bence bu siteyi herkese tavsiye ederim çok güzel olmuş

7. teşşekür ederm

8. çok teşşekür ederim :f118:

9. bu çok güzel

10. çok güzel :f118: teşşekür ederim:):):)

11. çok güzeldi.......... ödevime yardımcı oldu............

12. Çok teşekkürler. Ödevime çok yardımcı oldu. Kesin öğretmenim en çok benimkini beğenecek.

Neslihan ♥ ♡

:)

13. bence bu çok güzel ve işime yaradı teşekkürler