Çeşme Babylon Festivali 2011

'Haberler' forumunda Sitem tarafından 27 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]
  1-2 Eylül Çeşme Festivali 2011
  Çeşme Babylon Soundgarden 2011
  Çeşme yepyeni bir festivale ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Ramazan Bayramına denk gelen 1-2 Eylül tarihlerinde Babylon Aya Yorgi’de çok sahneli, taptaze bir festival gerçekleşecek: Babylon Soundgarden 2011. Yabancı ve yerli birçok grup ve DJ’in performans göstereceği gün boyu sürecek etkinlikte; plajda beach volley, langırt turnuvası ve futbol gibi farklı aktiviteler de yer alacak.

  Çeşme’nin yepyeni müzik festivali Soundgarden’da sahne alacak gruplar ve DJ’lerden bazıları ise belli oldu. Festivalin ilk günü Teoman, Büyük Ev Ablukada ve house müziğin duayen ismi Norman Jay performans gösterecek. İkinci günün programı ise tamamen Fransız grup Nouvelle Vague’ın küratörlüğünde gerçekleşecek: Nouvelle Vague, La Boetie, Phoebe Killdear and The Short Straws ve Little Fish’in performanslarının yanı sıra Mabbas ve Tutan da aynı gün DJ setleriyle partiyi devam ettirecek.

  Gündüz 12.00’de DJ’ler eşliğinde Beach Party ile start alacak Babylon Soundgarden’da canlı performanslar ise 18.00 itibariyle ana sahnede başlayacak. Buna ek olarak Montego ve Pupa Bar’da da müzik ve eğlence devam edecek.  Alıntı netten
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Temmuz 2011
Yükleniyor...
- Çeşme Babylon Festivali Forum Tarih
Mihrimah Sultan Çeşmesi Hakkında Bilgi Hakkında bilgi 15 Ocak 2014
Kahve Falında Çeşme Görmek Ne Demek Kadınca 1 Ekim 2012
Bir Şarkısın Sen 11 Ağustos Veli susadım Çeşmeye Şarkı Sözü Medya Bölümü 12 Ağustos 2012
Perşembe Günü Çeşme Başında Sözleri Masallar ve Hikayeler 26 Temmuz 2012