Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma

'Teknik Yardım' forumunda HazaN tarafından 21 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden nasıl randevu alınır

Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden randevu alabilmek için yapmanız gereken (212) 414 3 414 nolu telefon numarasını aramak.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yerleşkesi Cerrahpaşa-Fatih İstanbul 34098

2. Cevap: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma

ne biçim randevu sisteminiz var. günlerce ulaşamadık acil hasta olsa ölüme bırakıyorsunuz .ne telefonla düşüyor ne webden doluyor .yeni bir düzenleme getirilsin en üst yerlere kadar şikayetlerimi bildireceğim

3. Cevap: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma

Aynen günlerdir uğraşıyorum ayrıca randevu konusunu için danışmayı aradım,başka şekilde randevu alamazsınız diyip suratıma kapattı telefonu.

4. Cevap: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma

nasıl alacağım randevu yu nerden alacağım internet adresi

5. Cevap: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma

Bende internetten randevu almaya çalışıyorum ancak, maalesef sistem buna izin vermiyor. Acil düzeltilmesini rica ederim

6. Cevap: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma

telefon cevap vermiyor..online rendevu kapalı..rezalet..ne günlere kaldık..istanbulda yaşıyoruz..tam teşekküllü ünv.hastanelerimiz değerli hocalarımız var ama ulaşamıyoruz..taşradakiler daha şanslı..

7. Cevap: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma

sistem çökmüş her şey gibi yazıklar olsun

8. Cevap: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma

Aynen yaaa randevu için aradım burdan alamazsın dedi nereden alacağımı sordum doğru duzgun cevap vermeden suratıma kapattı

9. Cevap: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma

2009 yılından beri istanbulda yaşıyorum. İlk defa Cerrahpaşa üniversitesinden randevu almak istedim ve ilk aramam da (09 eylül 2013) 10 eylül 2013 tarihine randevu verdi. Ya randevu alma sistemi yeniden düzenlendi ya da ben şanslıyım :)