Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Konusu 'Ne Nerede ?' forumundadır ve Wish tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. Wish Üye

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma

Telefonla Randevu

Telefon: (0212) 414 34 14
    Faks: (0___) ___ __ __
    Adres: İ.Ü.İstanbul Tıp Fakültesi Çapa 34390
    İlçe: FATİH
    İl: İSTANBUL
    Web Sitesi: ..:: İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ::..

Online Randevu

1. T.C. kimlik numarası, ad soyad ve telefon numaranızı girmeniz zorunludur.

2. Online Randevu Sistemimizde randevular haftalık olarak açılmaktadır. Takvim üzerinde işaretli günlerden randevu alabilirsiniz.

3. Aldığınız randevuyu “İptal” sekmesine basarak iptal edebilirsiniz.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Online Randevu İçin Tıklayınız

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

kadın hastalıkları varmı ?
  3. ALLAHIN KULU Ziyaretçi

keşke internetten randevu yapsalar hem kontör yiyiyolar hem de eziyet 100 defadır arıyoruz çıkmıyo rezalet
  4. Misafir Ziyaretçi

cerrahpaşa tıp fakültesi hastanesinden neden muayene olmak için randevu alamıyoruz.bunu yapabilmek için gerekli olan şey nedir.
    beyin cerrah bölümünden randevu veya omirilikte sorunu olan biri hangi bölümden randevu almayı tercih etmelidir.
  5. Misafir Ziyaretçi

arkadaşlar beyin cerrahi bölümüne internetten randevu alıp gittim bir buçuk saat beklettikten sonra, biz internetten randevu vermiyoruz muayene olamazsınız denildi.bi numara verdiler orayı arayarak randevu alınması gerekiyormuş.
    telefon:414 3 414

fakat diğer bölümler için internetten randevu alınabiliyor mu onu bilmiyorum.onu bilen arkadaşlar varsa paylaşsınlar lütfen.
    teşekkürler.
  6. Misafir Ziyaretçi

Neden randevu alınmıyor anlamıyorum
  7. Misafir Ziyaretçi

Telefonla randevu alınabiliyor internettende alınabiliyor ama telefonda telesekreterden alınıyor
  8. nuri Üye

teşekkürler
  9. Misafir Ziyaretçi

Telefonla randevu aldım yanlışlıkla 1 tuşa yanlış basarak yanlış yere randevu aldım nasıl randevuyu iptal edicegım...bilinize arz ederm..
  10. Misafir Ziyaretçi

su anda gece yarısı 02 ve ben hala telefon başinda oturmaktayım 9 dan beri önce yoğunlukdan düşmüyor diyordum ama suanda tamamen telefon numarasını cevir meme ragmen hiç ses vermiyo fişimi çekiyorlar ne oluyo orda ama bu nedir 5 yasında oğlum vede hasta yorumu telefona bakan görevliye yetkiliye sisteme.... bildirmek istiyorum su duruma bir acıklama getirsinler kulak arkası etmesinler lüttfeennn

Benzer konu başlıkları: Cerrahpaşa Fakültesi
Forum Başlık Tarih
Sağlık bilgisi İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Randevu Al 28 Nisan 2012
Ne Nerede ? İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nerede 6 Şubat 2012
Teknik Yardım Cerrahpaşa Tıp Fakültesi randevu alma 21 Ağustos 2010
Sağlık bilgisi Cerrahpaşa Hastanesi Randevu Alma 10 Nisan 2011
Haberler Açıköğretim Fakültesi Sınav Sonuçları 2013 28 Ocak 2013