Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

'Zaman Tüneli' forumunda Mirayy tarafından 24 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

?

Hayatınızda Olmazsa Olmaz Dediğiniz Hangisi??

1. Cep Telefonu (Belirtiniz)

11 oy
    40.7%
  2. Bilgisayar (Belirtiniz)

16 oy
    59.3%

1. Günümüzde teknolooji büyük bir hızla ilerliyor ve insan hayatında büyük bir yer kaplıyor...Bu paylardan en büyükleri Cep Telefonu ve Bilgisayarlara ait...
    Peki bunlardan hangisi sizin hayatınızda büyük bir pay kaplıyor...Yada hangisi olmazsa olmazlarınız arasında??

Cep Telefonu??

Bilgisayar??

2. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

TABİKİ TELEFN :f118: CANIM

3. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

tabiki bilgisayar çünkü bilgisayar öğretmenliğini okuyorum ve bilgisayarımı çooooooookk seviyorum

4. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

Şu aralar bilgisayar...Cep telefonumu bir süreliğine hayatımdan çıkardım...Zaten yakında etnografya müzesinden istemeye gelecekler kendisini.. .. :D Hoş bilgisyarında ondan geri kalır yanı yok ya neyse...

5. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

bencede Telefon: bende telefonsuz duramam:f63:
    çömkü şimdiki telefonlar bilgisayarlardan daha üstün ve 3G ile daha çok şey yapılabiliyor,hemde küçük cebimizde taşıyarak.:f63:

6. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

artıları eksileri taraf tarafa toplayınca bilgisayar çıkıyor :D

evet, bu iki tercih arasında bence bilgisayar...

7. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

Artık her ikisi de birbirinin yerine geçebiliyor. Her ikisi de aynı işlevleri görüyor. Ama ben ikisinden de vazgeçemem.

8. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

Bence bilgisayar
    çünkü: telefonu her zaman cebimizde taşıyabiliriz bilgisayarla oyun oynarız goggleye gireriz msn açarız tüm bunlarıda bilgisayarla yaparız..:f40:

9. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

bana farketmez.. hangisi varsa ondan alayım lütfen :):):)

10. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

bilgisayarda her şey var ama telefondan internete fln girilmiyo msjmı çekcen msn diye birşey var o yüzden bilgisayar:confused:bi düşünün

11. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

haberleşme açısından telofon benim için önemli ama bilgisayarsızda duramam e nasıl olacak şimdi ikiside lazım bana :f30::f30:

12. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

Bilgisayar telefonda yanın da zaten cep hiç kullanmıyorum problem yok:f196:

13. mic

mic

Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

Telefon'da daha pratik işimi görüyorum ama Bir adet telefon ve 3G Cep telefonu harika giderdi xD

14. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

bencede telefon :f40:
    tabiki keşkede diyorum bu teknoloji olmasaydı derdim.:f20:örneğin önceden kuşların mektup götürmesi gibi veya daha sade olması iyiydi...:)

15. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

Zamanımızda telefonlar her ne kadar çok gelişmiş olsa da ben yine de bilgisayar diyorum. Telefonda mesaj yazmak bile çok zoruma gidiyor. Bana illa klavye olacak ki birde tuşlara sert vurup hızlı kullanacam ki taa başka odalardan bilgisarda bişeyler yazdığım duyulasın :)

16. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

ay bilemedim çok zor :)

17. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

Bencede hem fiyat yonunden msn de konusunca internet paran artmio ama telepon msjlasırken cok yiyo ama tarife yoksa o yonu de iyi telefounun ama bitince...... bilgisayardan sasmam hem artık kablosuz modemler var laptop lar da tasına bilir bence bilgisayar daha iyi

18. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

Bilgisayar derim ben bilgisayarsız olmaz :)

19. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

ikiside araç ama teLim daha önemLi benim için..

20. Cevap: Cep Telefonu mu?Bilgisayar mı?

tlfon tabiki...ama bilgisayarımsızda olmaz:p