Cep Mesajları

'Karışık Sözler' forumunda ZORBEY tarafından 5 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Kısa Cep Mesajları,Anlamlı cep mesajları,güzel cep mesajları,en yeni cep mesajları,yeni cep smsleri,en güzel cep sms leri,hazır mesajlar,yeni hazır mesajlar,yeni hazır sms ler

mesaj görüntülenemiyor.....(053........)numaralı abone size tüm sevgisini göndermiş,fakat bizin teknolojimiz bu sevgiyi görüntülemeye yetmiyor üzgünüz TURKCELL....

Cep telefonumda Numaran Kalbimde Adın bedenimde Aşkın Var Bunu Unutma

Sana Canım Feda Olsun Sana cep telefonum Feda Olsun Sen iste yeterki hayatı Şebekesiz Yaşıyayım

Cep telefonun Olucağına Derdin Olsun Daha iyi

Artık Cep telefonları Cepte Değil Elde Geziyor :) herkez Birbirine Artislik yapıyor telefonLa

Yeni Aldığım Cep telefonumla Sana En Güzel mesajları Yazıcağım Aşkım Söz veriyorum

Aşkın Tadını Almak için Sevdim Seni Aşkın Suyundan içmek için tuttum Ellerini..

Saçlarım Aşkının Derdiyle Dökülsede Seviyorum Seni

Yolumda ismin yazılı Cep telefonumda Mesajların Saklı, Hatıraların Kalbimde, resmine Bakarak Avuturum kendimi bebeğim..

Seni Severken Hiç Yorulmadım Bunu Unutma! SeninLe öLene kadar Aşkınla Savaşacağım!

Bir Mesaj Kadar uzaksın Bana, Mesajlarımla Aşkımı Anlatamam Sana Sözlerimde yetmez içimdeki Sevdaya...

Yalnız Kalma RahatLa Ac bi Cola Mesaj yazmaya Başla

Seninle Okadar birbirimize Uyuyoruzki ketcapLa Mayonezin Birleşmesi Gibiyiz SeninLe Aşkım

Çikolata iLe Sütün Birleşimiyle Oluşan Sütlü Çikolata tadındasın Biriciğim

Seninle bu yolda Yürümek istemiyorum Aşkım SeninLe Bu yolda Koşmak istiyorum Senin yanında Durduramıyorum kendimi

Cep telefonum Olsada param yok Kontur Almaya, Seviyorum Seni 250 Kontur Yollasana bana :D
    bu sabah mavı bulutları avucuna mutlulukları gonlune ve SEVGIMI usulca kalbıne bırakıyorum

Bir SoLuk Kadar Yakın YıLdızLar Kadar Uzaktır Aşk\'Lar.. Sevgi İçin Uzanırsın Yetişemezsin.. Yetişirsin Dokunamazsın.. Dokunursan Vazgeçemezsin..

telefonun tuşlarına sevda yükledim, yazdığım her mesaja yüreğimi ekledim, çekmeyen şebekeyi sevgimle besledim, ey bu mesajı okuyan; SENİ ÇOK ÖZLEDİM...

merhaba ben geldim:)ama sıradan bir mesaj değilim...gönderen tarafından sevgi yüklendim...gelene kadar canım çıktı:)bol bol tembihledi ...SENİ ÇOK ÖZLEMİŞ...

Çok uzaktasın, beni duymazsın.Kırıldın belki de konuşmazsın.Hani derdin ya hep; sen bitanesin. Bitanen burda, sen nerdesin....

sayın abonemiz sizi cooooook seven biri 1oo seni seviyorum istiyor kabul ediyorsanız 1 e etmiyorsanız yine 1 e basın

yatağını gül yaprakları ile rüyalarını papatyalarla süsledim.üzerini sevgimle örtüp en kötü kabusları ben aldımki en tatlı rüyaları sen göresin İYİ GECELER..