Cem yılmaz ve varmısın yokmusun

'Magazin haberleri' forumunda ömür tarafından 16 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. CEM YILMAZ, 'VAR MISIN YOK MUSUN'DAYDI!
    Cem Yılmaz, Var Mısın Yok Musun'a konuk oldu ve izleyenlere kahkaha dolu bir gece yaşattı.

Ünlü komedyen, reyting rekorları kıran yarışma programı 'Var Mısın Yok Musun'a katıldı. Bir ailenin hasta olan kızına yardım etmek amacıyla yarışan Yılmaz, yarışma boyunca herkesi kahkahalara boğdu.

Cem Yılmaz, Acun'un sorusu üzerine 475 TL. kazanmayaı hedeflediğini söyledi: 'Yani samimi söylemek gerekirse. 475-480'e hiç kırmadan sizi ayrılırım' dedi.

Ünlü komedyen, eline aldığı dedektörle kutuları yoklayarak tahminde bulundu. Cem Yılmaz, yarışmacılardan Hekim Bey ile de ilginç bir diyalog yaşadı.
    Cem Yılmaz, Afyonlu Hekim Bey'in yerel kıyafetle çıktığı programdan bahsetti. Hekim Bey, "Nereden izliyorsunuz?" deyince; ünlü şovmen, "Radyodan" dedi. Bu diyaloglar stüdyoda gülme krizlerine neden oldu.

Cem Yılmaz, yanında getirdiği küçük kutuyla nasıl kutu açmak gerektiğini anlattı. Yılmaz, kutunun mührünü açtı, üstünü deterjan sıkarak temizledi ve sonra kutuyu açtı. Kutudan '3 mecidiye' çıktı.
    İlginç anektodlardan biri de; Cem Yılmaz'ın Fransızca konuşması, Almanya'dan gelen bir gurbetçinin Almanca sorularına da doğru yanıtlar vermesi ve Nasreddin Hoca'nın göle maya çalma hikayesini İngilizce olarak ve bir İngiliz'in mimiklerini taklit ederek anlatması oldu.

ACUN'UN CEM YILMAZ'A SÜRPRİZİ
    Cem Yılmaz'ın Teyzesi

Bu arada Acun, Cem Yılmaz'a üstüste sürprizler yaptı. Cem Yılmaz'ın Berlin'deki teyzesi Aynur Hanım'a görüntülü bağlantı yapıldı. Arkasından aile dostu doktor Ali Bey ile ve hemen sonrasında anne ve babasıyla görüntülü konuşan Cem Yılmaz, görüştüğü kişilerden numara söylemesini istedi. Ancak Yılmaz, söylenen numaralardan sürekli 500.000 TL. çıkınca üzüldü.

CEM YILMAZ, HAMDİ BEY'İ BULMAYA ÇALIŞTI

Cem Yılmaz, stüdyoda, masanın üzerinde duran siyah telefonun kablosunu takip ederek stüdyo arkasına dek yürüdü. Hamdi Bey'in bulunduğu yeri tespit eden komedyen, Hamdi Bey'i yerinde bulaamdı. Ünlü şovmen, "Açıklıyorum Hamdi benim" diyerek herkesi kahkahaya boğdu.

DUYARLI DAVRANIŞI İLE TAKDİR TOPLADI

Trabzonlu Okur ailesinin küçük kızları Elif'in yakalandığı hastalıktan kurtulması için yarışan Cem Yılmaz, duyarlı davranışı ile örnek oldu. Ciddi bir rahatsızlığa yakalanan ve saçları ile kirpikleri tamamen dökülen küçük Elif ile ailesi, stüdyoda Cem Yılmaz ile müthiş bir dayanışma sergiledi. Yılmaz, programın sonunda ne olursa olsun artık para sorunlarının kalmadığını belirtti. Yılmaz, aileye yardımda bulunacağı iması taşıyan sözleri ile hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri ağlattı. Ünlü komedyen de duygu dolu anlar yaşarken, gözleri doldu.

Ünlü şovmen, dördüncü tur sonunda Hamdi Bey'den 52 TL'lik teklif aldı. Teklife 'yokum' diyerek devam eden Cem Yılmaz, sonraki seçiminde kalan iki 500 TL'lik büyük ödüllerden birisini daha açtırdı. Beşinci turda Hamdi Bey'den 53 bin TL'lik teklif alan Cem Yılmaz, sonraki turda da 68 bin TL'lik teklife 'yokum' dedi.. Cem Yılmaz son ikiye 1 TL ve 150 bin TL ile kaldı. Hamdi Bey, 75 bin TL teklif edince Cem Yılmaz, Hamdi Bey'den teklifini 100 bin TL çıkartmasını istedi. İkinci kez telefon açan Hamdi Bey, Cem Yılmaz'ın istediği gibi teklifi 100 bin TL'ye çıkarttı.

"Hamdi hakikaten delikanlı adammışsın" diyen Cem Yılmaz, teklifi kabul ederek minik Elif'in sağlığına kavuşması için 100 bin TL'yi aileye kazandırdı. Cem Yılmaz, önünde duran, küçük Elif'in seçtiği 17 numaralı kutuyu kutuyu tercih etseydi 150 bin TL kazanmış olacaktı.;

2. Cevap: Cem yılmaz ve varmısın yokmusun

Cem Yılmaz kesinlike harika bir insan.. Ayrıca onun üzerine komedyen de tanımıyorum.. Gerçekten dün akşam çok büyük duyarlılık gösterdi..Kendisini ayakta alkışlıyorum.:f118: Harika bir programdı.Teşekkürler Ömür..:f40:

3. Cevap: Cem yılmaz ve varmısın yokmusun

ben izledim dün süperdi yaaa hem güldürdü hemde hayırlı bir iş için orda bulundu küçük elif içinde acil şifalar diliyorum

4. Cevap: Cem yılmaz ve varmısın yokmusun

izleyemedim maalesef:eek: