Canlı Canlı

'Haberler' forumunda HazaN tarafından 23 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. HazaN ile Canlı Canlı :f40:

Şebnem Dönmez Vapurda Yakalandı

Ünlü oyuncu, sunucu Şebnem Dönmez ile Star TV'deki 'Rus Ruleti' programını sunan Berkun Oya'nın gizli aşkını Kanal1'in 'Hey Canlı' programı orataya çıkardı.

Sevgililer geçtiğimiz haftasonu gittikleri Adalar turu dönüşü Adalar vapurunda çok samimi bir şekilde objektiflere yakalandılar.

İki sevgili kimi zaman kucak kucağa kimi zaman da romantik anları ile objektife yansıdı. İki sevgilinin aşklarının Cihangir'de bir arkadaş ortamında tanıştıktan sonra başladığı ve birbirlerine sırılsıklam aşık oldukları konuşuluyor.

İbrahim Tatlıses: Hizmetçim gibiydi

Bu arada ünlü şarkıcının asıl şok sözleri ise şarkıcı Nez hakkındaki açıklamalarıydı. Nez'in 1997'de kendisine ait özel bir uçakta hosteslik yaptığının ortaya çıkması üzerine İbrahim Tatlıses, gündem yaratacak şu açıklamaları yaptı: "Evet Nez uçağımda çalıştı. Bunu sonradan öğrendim. Allah gözlerimi kör etmiş herhalde. Gerçi Nez'e hostes demeyelim. Yardımcım, hizmetçim gibiydi."

Jessica Alba Evlendi

İlk bebeğine hamile olan 27 yaşındaki yıldız, dizi setinde tanıştığı yapımcı Warren ile geçen yıl nişanlanmıştı.
    Bu yaz başlarında bebeğini dünyaya getirecek olan Alba'nın menajeri, düğünle ilgili ayrıntılı bilgi vermedi.

Angelina Jolienin uyuşturucu görüntüleri

İkiz bebek bekleyen Angelina Jolie'nin daha önce var olduğu iddia edilen ve Jolie'yi uyuşturucu kullanırken gösteren videodan bazı fotoğraflar yayınlandı.

Angelina Jolie'yi burnundan çekerek uyuşturucu alırken ve esrarlı sigara içerken gösteren görüntüler şok yarattı.

Satışa sunulan videonun Jolie yeni ünlü olduktan sonra arkadaşlarıyla birlikte katıldığı bir uyuşturucu partisinde çekildiği iddia ediliyor.

Video, 70 bin dolardan satışa konuldu. Videonun çekildiği dönemin yıldız oyuncunun Gia isimli filminin çekildiği zamanda kaydedildiği tahmin ediliyor.

The Sun gazetesi ise videonun 1999 yılında, Jolie 23 yaşındayken çekildiğini iddia etti.

Jolie itiraf etmişti

Jolie geçmişte bazı haplar kullandığını itiraf etmişti. Ünlü yıldız, "Kokakin, eroin, ecstasy ve lsd'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda uyuşturucuyu denedim. Eroinden nefret ettim çünkü beni büyülüyordu. Ancak bağımlı olmadım ve artık hiçbirin kullanmıyorum" diye konuşmuştu.

Ancak ortaya çıkan videonun Jolie'nin kariyerine ve BM Gönüllü elçiliği görevine zarar vermesinden endişe ettiği bildirildi.

İkiz Gibi Oldular

Makyajıyla Bülent Ersoy'a benzetilen Ebru Gündeş'e özendiği her halinden belli olan Diva, ilk kez siyah saçlarını kızıla boyatarak ekrana çıktı...

Aynı saç tonu ve makyaj stiliyle görenleri hayrete düşeren iki ünlünün benzerliği şaşırttı. Zeytin gibi saçlarla görmeye alıştığımız Diva, bu kez kızıl saçlarıyla havasını attı.

2. [grade="D2691E 0000FF 008000 4B0082 FF0000"]Vallah Kıpır kıpır haberler he eline sağlık.[/grade] :f40: :f40:

3. Sen simdi Angelina Jolie ye paparazilik yaptin ve beni yaninda götürmedin öyle mi ???

Bunu affedemiyecegim Hazan hic kusura bakma, ;) :

oysa ben bunun icin senin ucaginda hosteslik yapar yerleri bile paspaslardim.[​IMG]

4. Yaw hazan magazinciliğemi başladın.. Bravo çok özel haberler yakalamışsın.. Sayende magazinide takip edebileceğiz... paparazi HazaN yakışır gerçekten... Cossack abi bizdemi başlasak paparaziliğe ne dersin.... Benim forumdaşda yaptığım paparazilik tecrübem var birazcık.. Seninde karizmayı kattıkmı tamamdır bu iş..

5. Angelinayı bu haliyle görüp depresyona girmeni istememiştim :f30:

Ama harika bir fikir verdin bana :f63:
    uçağımı temizletmenin yolunu buldum bundan sonra hayranı olunan ünlüleri takibe alacağım ve fanatiklerine iş yaptıracağım oleyyyyyy :f118: beleşe geldi temizlik sağol Cossack bu fikrin hatrına Angelina ile özel bir görüşme ayarlayacağım :f40:

6. Bir ipte iki cambaz olmaz helede üç cambaz :f21: kesin ayaklar birbirine dolanır chemist (ben burda kiki diyim sin anlayın benim biricik iconumu olur mu gitti güzelim smiley gittiiiiiiiiiiiiii :( ) KİKİ!!!