Canım Oğluma

'Kısa Bilgiler' forumunda Belinay tarafından 21 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

1. Canım Oğlum Can'ıma

Canım oğlum ilk göz ağrım anne olmak ne demek anlamıyacak yaşda iken seni kollarıma aldığım anda hissettiğim o mutluluğu sevinci hüznü uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen hala içimde kalbimde o kıpırtıyı o mutluluğu bugün gibi hissediyorum.Sen benim birlikte büyüdüğüm birlikte güldüğüm hayatın zorluklarını aşmam da bana en büyük kuvveti gücü veren en zor anlarımla hep yanımda olan bana sevginle destek olan beni hiç üzmiyen kırmayan Canım oğlum sensiz geçireceğim günler bana çok zor gelecek ama sağlıklı sıhhatli olman geri dönecek olman bana kuvvet vericek senden böyle ayrılacağımı hiç düşünmezken daha dün ellerini avucumda okşarken birde bakmışım oğlum büyümüş koca delikanlı olmuş Asker oluyormuş farkına bile varmaya fırsat bulamazken seni bu sabah yolcu ettim Kalbim ve dualarım seninle Annesinin ilk göz ağrısı Seni çok seviyorum...

Canım oğlum adı gibi Can oğlum aşkım huzurum mutluluğum benim, seni okadar çok seviyorum ki hiçbir sevgi sana olan sevgimin yerini alamaz, sen ve kardeşin benim sonsuza kadar sürecek tek mutluluğumsunuz sizleri çok seviyorum..

Hani bana geçen gün söylediğini unutmadım unutmucam Anneciğim seninle Kızılaya giderdik hasta olurum korkusuyla bana dondurma almazdın ama ağlamama dayanamaz mecburen alırdın birlikte oturup yediğimiz o dondurma bambaşkaydı oradan her geçdiğimde mutlaka dondurma yiyorum arkadaşlarımla ama senin aldığın dondurma kadar lezzetli ve tatlı gelmiyor... Askerliğin bitsin gel kardeşinle seni Kızılaya götürücem hasta olursunuz diye korkmadan yine size dondurma alıcam söz Aşkım :)

Bak gülümsedim Annecim sakın ağlama hep gülümse dedin sana verdiğim sözü tutucam dualarımla seni beklicem Allaha Emanet Ol Hayırlı Teskereler Oğlum....Annen

Belinay Forumdas.net

2. Cevap: Canım Oğluma

Canım benim her şey bu yazıdaki yüreğin kadar güzel olsun hayatında; allah kavuştursun....

3. Cevap: Canım Oğluma

Canım arkadaşım benim, Can'ımız diğer mehmetçikler gibi Allah'a emanet. Öyle bir evlat yetiştirmişsin ki seni hiç kırmamış, incitmemiş... Arkasından kelimelerin güç bulmuş yüreğin kalemine akmış. Ne mutlu sana.

Asker annesi olmanın haklı gururunu yaşa. Biz yatağımızda Can ve arkadaşları sayesinde huzurla uyuyoruz. Allah onlardan razı olsun. Vatan onlara emanet inşallah sağ salim teskeresini alacak ve annesinin yanına koşup gelecek.

4. Cevap: Canım Oğluma

Allah kavuştursun Belinay inşallah göz açıp kapayıncaya geçer zaman

5. Cevap: Canım Oğluma

Belinay bak çoğu gitmiş azı kalmış ne varki şunun şurasında 15 den 2 çıkınca kaldı 13 ay hadi hayırlı teskereler oğluşuna Allah kavuştursun..

6. Cevap: Canım Oğluma

Allah kavuştursun Hayırlı teskereler

7. Cevap: Canım Oğluma

Allah kavuştursun tez zamanda gelir inşallah