Canan Tan İz Konusu

'Kitap özetleri' forumunda Elfida tarafından 8 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. Canan Tan son kitabı İz'in konusu
    Canan Tan İz kitabı konusu

Canan Tan 'İz' romanında bir baba-kız hikayesi anlatıyor. Babasının ölümünün ardındaki gizemi çözmeye çalışan Verda, geçmişle hesaplaşmaya başlıyor...

İz, yakın çevremizde benzerlerini görebileceğimiz gerçeklikte bir baba-kız öyküsü... Babasına hayran Verda, hatta âşık. Biricik kahramanım diyor onun için. Ne var ki, yıllar önce annesiyle babasının boşanmasından sonra ayrı düşmüşler birbirlerine.

Çatışmışlar, çelişmişler ama sevgileri içten içe hep sürmüş. Kariyerinde zirveye ulaşmış ünlü avukat Vedat Karacan'ın intiharıyla başlıyor öykü. Bu beklenmedik ölümün ardında yatan gizi çözmek Verda'ya düşmektedir. Geriye dönüp baktığında yüzleştiği keşke'leriyle, pişmanlıklarıyla ve içini kavuran devasa bir özlemle sürecektir babasının izini...

2. Cevap: Canan Tan İz Konusu

Okumuştum Verdanın hikayesini annesinden boşanan babasının ölümünün ardındaki sırrı ararken bambaşka şeyler öğrenir ben kitabı okurken hep akvaryumun içinde bir sır saklı diye düşündüm ama malesef yanıldım :=)