çanakkale 18 mart üniversitesi tercih edenler

'Bilgi Rehberi' forumunda Architect tarafından 4 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaslar çanakkale ve üniversite hakkında size biraz bilgi verim tercih edenler ve kazananların dikkatine :) çanakkale yazlari cok güzel kişlari dondurucu bi soğukluğa sahipdir ben terzioğlu kampüsünde okuyorum inşaat programı 2 sınıf öğrencisiyim merkez kampüsde her türlü bilgi ve kaynak imkanları vardır kütüphaneler internetcafeler televizyon odaları bunların tamamı ücretsizdir bi para ödemiyosunuz ayrıca üniversitenin içinde öğrenciler için hastane bulunmaktadır herhangi bir hastalığınızda ücretsiz yararlanabiliyorsunuz çanakkale aynı zamanda cok güzel ve modern bir şehirdir ve tarihi bakımdanda zaten cok zengin öğrenciler için çanakkale süper bi şehir tabi bu anlatdıklarım merkez kampüs için geçerl iD: çanakkaleyi tercih edenler ve çanakkaleyi kazananlar emin olun pişman olmicaksınız aynı zamanda üniversiteden aldınız diplomalar uluslar arasıda kullanılabiliyor.. aman arkadaslar özel yurtlara dikkat edin cok sorun oluyor sonra

RESİMLER

2. ünüversite için seçim yapacak arkadaşlar için güzel bir yazı hazırlamışsın Architect emeğine sağlık teşekkürler :f40:

3. Geçen yaz görme fırsatım olmuştu
    evet kışın dayanılmaz soğunu saymazsak güzel bir yer
    fakülteside gayet hoş
    küçük bir kasabayı andıran Çanakkalede okumak isteyen varsa hiç durmasın
    bende ziyarete gelirim bu bahaneyle :f30:

4. bilgi ve paylaşım için teşekkürlerrr

5. Cevap: çanakkale 18 mart üniversitesi tercih edenler

Bende terzioğlundan mezun oldum.. ve çokk özledim üniversitedeki günlerimi.. hiç düşünmeden yazabilirsiniz arkadaşlar..