Can Yücel Anılıyor

'Medya Bölümü' forumunda eftelya tarafından 10 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Datça Edebiyat Günleri
  Datça Belediyesi ile Edebiyatçılar Derneği'nin düzenlediği, "Datça Edebiyat Günleri", 12 Ağustos'ta başlıyor. "Datça Edebiyat Günleri"nde, bu yıl ölümünün 10. yılı olan usta şair Can Yücel anılacak.
  [​IMG]
  Can Yücel'in Datça'da bulunan evinin ziyaret edilmesiyle başlayacak olan Edebiyat Günleri, söyleşilerin yanısıra, şiir ve müzik dinletileri ile fotoğraf sergilerine de ev sahipliği yapacak. 14 Ağustos'a kadar sürecek Datça Edebiyat Günleri'nin Onur Konuğu ise Gülmece ve çocuk kitaplarıyla tanınan yazar Muzaffer İzgü olacak.

  Önemli şairlerimizden Can Yücel Datça Belediyesi ve Edebiyatçılar Derneği'nin düzenlediği organizasyon ile anılacak. Datça’da 12-14 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinliğe edebiyat dünyasından önemli isimler yer alacak. Ataol Behramoğlu'nun da katılacağı etkinliğin onur konuğu ise Muzaffer izgü.

  Etkinliğin Diğer Katılımcıları
  "Ataol Behramoğlu, Ahmet Antmen, Abdullah Nefes, A. Galip, Güney Özkılınç, Gülseren Engin, Şebnem Gürsoy, Ayça Bilgin, Gökhan Cengizhan (Edebiyatçılar Derneği Genel Başkanı), Muzaffer İzgü (Onur Konuğu), Şener Tokcan (Datça Belediye Başkanı), Nikbinlik Şiir Grubu, Özgen Seçkin, Gülümser Çankaya, Mine Ömer, Hayri K. Yetik, Özcan Karabulut, Adnan Gerger, Oğuz Tümbaş, Suna Güler, Emine Azboz, Hasan Uysal, Adnan Gerger, Enver Aysever, Hasan Özkılıç, Uğur Pişmanlık, Remzi Özmen, Halil İbrahim Özcan, Adnan Azar, Ahmet Tüzün, Şaban Akbaba, Ali Osman Arıkan, Orhan Keskinsoy Burak Tokcan, İsa İnan."
  CUMHURİYET
   
Yükleniyor...
- Yücel Anılıyor Forum Tarih
Can Yücel Hayatı Hakkında Kısa Bilgi Hakkında bilgi 14 Ocak 2013
Cevdet Yücel Söztutan Kimdir, Hayatı Hakkında bilgi 14 Aralık 2012
Uğur Yücel'den Yeni Dizi Popüler Diziler 28 Kasım 2012
Can Yücel Kimdir Kısaca Hakkında bilgi 18 Eylül 2012