Can Tanrıyar Sevenlerin Şarkısı Şarkı Sözleri

'Şarkı Sözü' forumunda EyLüL tarafından 9 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. Can Tanrıyar Sevenlerin Şarkısı

Aklım fikrim eğlence
    Anladım o gidince
    Dilimde binbir hece
    Affet beni bu gece

Bana çok acımasız
    Ben ağlarken o gamsız
    Aslında değil haksız
    Dağıldım ben zamansız

Bilmedim, bilemedim
    Kaybedince öğrendim
    Değerini bilenlerin
    Şarkısı bu sevenlerin

Yaktı gitti boşverdi
    Aşkımıza son verdi
    Sevse nasıl giderdi
    Bir gün anlar bu derdi

Kader örmüş ağları
    Koparmış tüm bağları
    Can yakan tavırları
    Çıldırtıyor insanı

Bilmedim, bilemedim
    Kaybedince öğrendim
    Değerini bilenlerin
    Şarkısı bu sevenlerin

2. Cevap: Can Tanrıyar Sevenlerin Şarkısı Şarkı Sözleri

Can Tanrıyar’ın ilk albümünün ilk klibi saat 11.00’de Kral Tv’de yayınlandı oldukça beğenilen klip şarkısı ise Twitter'da işte Can Tanrıyara yağan twitter’daki tepkiler'den bazıları..

‏@nurullahsaglam @cantanriyar1907 sevgili can tanrıyar yürekten tebrik ediyorum

‏@EMRE_AKCIL @cantanriyar1907 elinizde udunuz ayrılmaz parçanız o da çok hoş :) klip de ki hüzünlü tavırlarınız size yakışmıyor gülmek size çok yakışıyor

‏@hediyeenes @cantanriyar1907 çok harika herkesin dilinde olacak yüzyılın şarkısı eski yeşilçam şarkıları gibi hiç eskimeyecek bir şarkı tebrikler

‏@nazligoze @cantanriyar1907 sizin içtenliğiniz yüzünüze vurmuş zaten bu yeter

‏@cagladokmeci @cantanriyar1907 bi daha yayınlansın.dinlendikçe daha da anlam kazanır böyle şarkılar. @cantanriyar1907 gönlüne sağlık.

‏@onuraslan66 abi tamamen kişiliğini ve duruşunu hiç bir zaman bozmayışını takdir ettiğim için şarkını dinledim.Sesine sağlık... @cantanriyar1907

‏@aysegulakmann @cantanriyar1907 Nostalji tadında dinlerken iç huzur veren güzel bir şarkı olmuş. Yüreğinize sağlık Sn. Can !

‏@yaseminkutsi @cantanriyar1907 tebrikler harika seste görüntüde sevenler hep söyleyecek bu anlamlı şarkıyı bolşans

‏@drerolkose Ustad @cantanriyar1907 superdi sarki da klip de!! Tebrikler ...

‏@sibel_a_sena @cantanriyar1907 begeni almanızda ki en önemli etken o duyguyu yaşamıssınızz ve yaşatarak okudunuzz tebrikler

‏@YaseminaliGny @cantanriyar1907 yaklasık 5inci dinlemem valla rahatlıyorum dinledıkce cok içten sölemissiniz...

‏@ATAYGulsemin @cantanriyar1907 Şarkı ezberlendi bile, çünkü yaşananlar ortak. Herkez kendine bir pay çıkardı bile ...

‏@DeeJayToLGa1@cantanriyar1907 basarinin arkasindaki sirri soyleme catlasinlar ustad yorum klip sahane olmus vallahi.Sar basa bir daha dinle.

‏@serenetman @cantanriyar1907 Çok güzel duygulu olmuş tıpkı içimizden biri gibi tebrikler :)

‏@galaca Önümüzdeki günlerin Hit şarkısı belli oldu! #sevenlerinşarkısı Muhteşem! Tebrikler @cantanriyar1907

‏@fgnmsl @cantanriyar1907 emeğiniz yağlı olsun allah utandırmasın çok beeyendim @DemetAkalin yılandan sonra ev sevilen

‏@DemetAkalin @cantanriyar1907 yeni raki balik sarkimiz hadi bakalim hyrli olsn bidahakine daha acikli sozler istiyrm beste daha basarili olmus...

‏@ferdiyldz33 @DemetAkalin @cantanriyar1907 bundan daha acıklısına da içilmez, ancak ağlanır...

‏@DemetAkalin @ferdiyldz33 @cantanriyar1907 ben bayilirim oyle musiki sarkilarina onlara benzettim sicak geldi

‏@ikincisayfa Sizi 2. Sayfa stüdyosunda görmek isteriz, bu şarkıyı canlı canlı dinleyelim:) @cantanriyar1907

‏@damlahepkurtas @cantanriyar1907 süper olmuş yüreğinize,emeğinize sağlık...

‏@ralsugur Can Tanrıyar Eliğine Yüreğine Sağlık Çok Güzel Bir Şarkı İnsan Dinlemeğe Doyamıyor.. @cantanriyar1907

‏@GzdeGamzeDemir @cantanriyar1907 can abi müthiş sözler müthiş yorumlamışsın tebrikler ağzına sağlık

‏@CnMutlu @cantanriyar1907 yeni şarkınız mükemmel ötesi emeğinize sağlık.

‏@DudekSenay @cantanriyar1907 Devam.İcindeki cocuğu,yuregindeki sevgiyi paylaş.Rahatla.Cok da guzel olmuş...Zaman ve iyilik her şeyin ilacı Can'imin Cani

‏@glcantepe @cantanriyar1907 klip çok duygusal olmuş besteniz şahane iyiki siz seslendirmişsiniz çok güzel olmuş... bence keyfiniz yerine gelsin :)

‏@handeyagmur1 @cantanriyar1907 Şarkı güzel olduğu kadar klipte süper ya cok beğendim devamını da bekleriz muhteşem can tanrıyar imzası var süper

@sacitaslancom @cantanriyar1907 şimdi arabada gelirken dinledim şarkını. uzun zamandır yapılmayan Nihavent ve vals tadında çok güzel bir eser, mısraların

@sacitaslancom @cantanriyar1907 tamamı 7 ve çok güzelde okumuşun seni yürekten kutlarım şahane olmuş, Melodi ve beste herşeyin önünde,kendini üzme bu güzel

‏@didemdelen #SevenlerinŞarkısı melodisi çocukken dinlediğm Tsm eserlerindeki huzuru hissettirdi,karlı klip süper,bıcır nereye kayboldu? @cantanriyar1907

‏@asimarikan @cantanriyar1907 tebrik ederim abi...Başarılarının devamını dilerim... Sevenlerin şarkısı çalıyor şimdi.... :)

‏@deryaaydin9 @cantanriyar1907 Çok ilginç hemen dilime dolandı nakaratı 3 kere daha dinleyince söylemeye başlayacağım neredeyse. yürekten kutluyorum.

‏@SnayDincz @cantanriyar1907 cook başarılı olmuş , yorumunuzda ayrı güzell :) gercekten kalpten sevenlerin şarkısıı..

‏@ozguner83@cantanriyar1907 tebrikler çok başarılı dinlerken tüylerim diken diken oldu. Yolunuz açık olsun

‏@akyolfatma @cantanriyar1907 çok güzel olmuş klip şarkı bayıldım yaa başarılar .

‏@orbaytu @cantanriyar1907 sen değil usta seni üzenler üzülsün bu saatten sonra hak hakedenindir sen sonuna kadar da hak ediyosun usta

‏@sevalakbaba @cantanriyar1907 abicim süper elinin değdiği her ışte basarilisin...

‏@Askdoktoru @cantanriyar1907 sevgili can müthiş bir nihavent şarkı olmuş. çok beğendim yüreğine sağlık.

‏@didemdelen @secomelek @cantanriyar1907 Orkestraya bir de ud eklesem mi diye düşünüyordum. Aynen, Cumartesi sahnede okuycam

‏@vanilya3@cantanriyar1907 siz çok iyisiniz üzmezsiniz keşke herkes sizin kadar duygulu ve nazik olsa sevgiler

‏@acelya_pkn @cantanriyar1907 nası bi aşk yaşamıssın ki böyle sözler döküldü dilindee, bu nası bi şarkı aman tanrımm, akşama kadar ağlatır insanı...

‏@salihanoglu @cantanriyar1907 BU Şarkilar ve müzik, ruhunu ve bedenını ıyleştırecek unutma ,yüreğine saglık:)

‏@Sinancicek1@cantanriyar1907 sesinize yüreğinize saglik iki kez dinledim aldı götürdü beni hak eden bulur bu arada bicir sizi yine yanliz birakmamis

‏@SemraaCk @cantanriyar1907 bu yılki aşk dizilerinin müziği belirlendi tebrikler ;)

‏@b1907fblim @cantanriyar1907 sarkiniz cok anlamli duygulu cokkkkk guzelllll bayildimmmmm:)

‏@Turna25 @cantanriyar1907 sizin sevginizin değerine laik olamayanın vay haline...çok duygulandım

‏@NessTeyze @cantanriyar1907 merak ettim dinledim süper olmuş emeğinize yüreğinize sağlık Can Bey..

‏@ffundacakil @cantanriyar1907 ooofff ooff bitirdin Can eşimle bizi ,niye bu zamana kadar bekledin.Sen zaten müthiş birisin klipde şarkıda harika