Can Tanrıyar hala evli mi?

'Magazin haberleri' forumunda Aderito tarafından 1 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. Sayın Can Tanrıyar Twitter'da resmen günah çıkardı. Estetikli burnu düşen eski eşi Petek Dinçöz'den ölen karısına kadar birçok şey yazdı. Tanrıyar'ın şu tweet'i çok konuşuldu: "Eski eşim vefat etti, ikinci eşim (Petek Dinçöz) ölmekten beter olmuş. İlk eşim yaşasaydı özür dilerdim ama Karacaahmet'te! Unutmayın; hepimizin köyü var. O köy deprem yaşamadan gidin ziyaret edin." Sizce Tanrıyar'ın derdi ne?

Can Tanrıyar günah mı çıkarıyor. Ben rahmetli eski eşi Şafak Demircioğlu ile bir dönem birlikte çalıştım. Tanrıyar, eski eşine çok çektirdi. Çok da ah aldı. O dönemde Şafak Demircioğlu çok zor günler geçirdi. Bence Tanrıyar, eski günleri aklına geldikçe pişmanlık duymaya başladı. Eski eşiyle aralarında aşkın, sevginin dışında çok güzel bir arkadaşlık vardı. Bence o arkadaşını da kaybetmenin acısını, eksikliğini yaşıyor. Yalnız da kaldığı için çok özlüyor. Onlar en zor günlerini, yıllarını birlikte geçirmişlerdi. Bence Tanrıyar yalnızlık nedeniyle bunalıma girip o tweet'leri attı.

Can Tanrıyar'ın haftası oldu resmen. Tanrıyar yine Twitter'dan Petek Dinçöz'le ilgili açıklama yaptı. Tanrıyar, Dinçöz'le dini nikahlarının halen olduğunu şu tweet'le belirtti: "Boşanmamız için 2 şahit ve yan yana gelmemiz gerekiyor. Aslında biz bir bakıma hala evliyiz." Sanki Tanrıyar'ın Dinçöz'e duyguları bitmemiş... Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ufukta bir barışma söz konusu mu?

Onların neden ayrıldıkları halen bilinmiyor. Gizli tuttular. Rivayete göre halen beraberler ve dışarıya karşı beraberlermiş gibi gösteriyorlar. Ama bu tweet'ten de anlıyoruz ki Tanrıyar, Dinçöz bana her an dönebilir oyunu yapıyor. Ancak Dinçöz ne olduysa kesinlikle dönmek istemiyor. Tanrıyar'ın üzerini çizdi.

Can Tanrıyar zaman zaman buhrana girip böyle tweet'ler atıyor. Ancak iki tarafa da bu durum yaramıyor artık. Dost olarak görüşüyorlar ama barışacaklarını düşünmüyorum.