Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi

'Zaman Tüneli' forumunda Sitem tarafından 23 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

?

Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi

1. Evet beğendim

75.0%
  2. Türkçe olabilirdi

8.3%
  3. Hayır şansı yok

8.3%
  4. Kesinlikle dereceye gireriz

8.3%

1. Eurovision şarkısını beğendiniz mi?

Can Bonomo, Eurovision'da Türliyeyi temsil edecek olan 'Love Me Back' adlı şarkısını dün tanıttı.Özellikle değerlendirmesi merak edilen Bülent Özveren'den "Yarı finali geçtik, finaldeyiz" yorumu geldi.

Peki siz Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi..?

2. Cevap: Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi

saol kanka

3. Cevap: Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi

Şarkı tanıtıldığı günden beri bıkmadan dinliyorum ben. Gayet güzel olmuş bence. Ayrıca bu şarkının, Can Bonomo'nun Eurovision'a katılacağı söylendiği zaman kötü yorumlarda bulunanlara cevap niteliğinde olduğunu düşünüyorum. :f196:
    Son yıllarda yapılan birçok Eurovision şarkısının çok üstünde. İnsanlar zevklerine uymayan bir şarkı olduğunda hemen kötülüyor. Bence eleştirmek yerine sanatçımızın arkasında durmalıyız ;)

ve son olarak kesinlikle dereceye girmeliyiz. :f196:

4. Cevap: Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi

Eğlenceli bir parça ama ilk 3 zor.En fazla 5 veya 6.Tabi o da ilk elemeyi geçebilirsek :))

5. Cevap: Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi

=[ Can Bonomo' yu beğenerek dinlerim fakat Eurovision' u göğüsleyebileceğini sanmıyorum malesef!...

6. Cevap: Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi

Ben de şarkıyı beğenmedim..

7. Cevap: Can bonomo love me back şarkısını beğendiniz mi

Güzel bir şarkı Can da orjinal bana kalırsa.Fakat yarışma için ne istedikleri pek belli olmadığı için bilemiyorum.Umarım şarkıyı düzenleme aşamasında bozmazlar.Malum Hadise'nin şarkı da,kıyafet de berbat olmuştu.