Can Bonomo eurovision şarkısı için ünlüler ne dedi

'Haberler' forumunda Elfida tarafından 23 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Can Bonomo dün akşam eurovision şarkımızı tanıttı benim şahsi fikrim şarkı çok hareketli ve kıpır kıpır ben yürekten kutluyorum ve bol şans diliyorum.

Bakalım ünlüler Love me back için neler söylemiş...

Soner Arıca
    Can Bonomo, yolun açık olsun.. Bol şans

Yeşim Salkım
    Eleştirmek yerine desteklemek neden bu kadar zor bir gorev verilmiş can da bunu yerine getiriyor budur yani alkışlayın olsun bitsin

Cem Ceminay
    Can Bono daha klasik yapamayacak kadar yeni anlamadim yani iyi mi kotu mu? Sarki iyi ama kareografi eksik cok bir tek basina kalmis arkadaki orkestra yetersiz yanina dansci kizlar gerek!Basarilar:))

Zeynep Dizdar
    Şarkı güzel çocuk sempatik ve enerjisi çok iyi bir aksilik olmazsa Can Bonomo dereceye girer... Hadi hayırlısı...

Ece Gürsel
    Bonomonun sarkisi cok eglenceli iyi hos ama ilk dinledigimde intro ve bazi melodiler bana"Beetlejuice" filminin soundtrack'ini hatirlatti :)

Bengü
    Buradan takip edemiyorum ya çok beğenen var ya da hiç beğenmeyen?? Ama ne olursa olsun Can a ve ekibine destek olma vaktidir!!

Mesut Yar
    Heyttt; Can Bonomo dedik, bildiğin Gogol Bordello çıktı! Arkadaş gönlümüz Can kardeşimizle ama "Gogol Bordello'nun hangi şarkısı?" diyen arkadaşa, "bizzat kendisi" diyorum. Olur mu?