Çağla Şikel Anne Olacak

'Magazin haberleri' forumunda Bloom tarafından 25 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Çağla Hamile; Ultrason Aşeriyor!

Hamilelik her anne adayı gibi Çağla Şıkel'i de çılgınca sevindirdi. İçi içine sığmıyor. Her an bebeğini görmek istiyor. Tabii sıradışı istekleri de oluyor.
    İlk hamileliği düşükle sonuçlanan Çağla Şıkel, mutlu haberi yakınlarına ve basına açıklamak için bu kez üç ayın dolmasını bekledi.

EVE ULTRASON ALASIM VAR
    Mide bulantıları ve halsizlikle geçen üç ay boyunca kimselere bir şey belli etmeyen ünlü manken, “Çok mutluyuz. İnanılmaz bir duygu. Yaşadığımız heyecan başka hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Tek istediğimiz, her saniye onun hareketlerini izleyebilmek. İçimden eve ultrason almak geliyor. Bu düşüncemi doktoruma bile söyledim” dedi.

Tebrikler Allah bağışlasın :f118:

2. Cevap: Çağla Şikel Anne Olacak

Hadi hayırlısı :f196:

3. Cevap: Çağla Şikel Anne Olacak

Çağla ve Emre çiftini çok yakıştırıyorum birbirlerine, bir bebekle inşallah dahada perçinleşecek mutlulukları
    çok sevindim bu mutlu habere, Allahım sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah...
    Laf aramızda anne güzel, baba yakışıklı çocuğu merak ediyorum açıkcası :f196:

4. Cevap: Çağla Şikel Anne Olacak

Hayırlı uğurlu olsun
    Allah bağışlasın

5. Cevap: Çağla Şikel Anne Olacak

Marilyn Monroe bir gün Einstein ın yanına gelmiş ve ''Seninle bir çocuğumuz olsa benden güzelliğini senden zekasını alsa ortaya ne muhteşem bir çocuk çıkardı değil mi ? demiş . Bunun üzerine Einstein ''Doğru ama ya tam tersi olursa? '' :f30:

Bunun dışında Allah analı babalı büyütsün.Her ikisini de artık gına gelinceye kadar magazinlerde ana haberlerde falan da görmek isteriz. :f19: