Çağatay Ulusoy Yeni Resimleri

'Resimler' forumunda Yasemin tarafından 28 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. Çağatay Ulusoy Resimleri Çağatay Ulusoy fotoğrafları

Genç oyuncu Çağatay Ulusoy'un en yeni ve en güzel resimlerini sizler için sayfamızda bir araya getirmeye çalıştık.Özellikle genç kızların büyük bir hayranlıkla takip ettikleri yakışıklı manken ve dizi oyuncusu Çağatay Ulusoy düzgün fiziği ile büyük beğeni topluyor.

Oynadığı dizilerde çok beğenilen ve izlenme rekorları kıran genç oyuncunun hayranları için en güzel resimlerini paylaşıyoruz...

cagatay-ulusoy-.

cagatay-ulusoy-.03. cagatay-ulusoy-.06. cagatay-ulusoy--. cagatay-ulusoy-00. cagatay-ulusoy-0. cagatay-ulusoy05. cagatay-ulusoy-06. cagatay-ulusoy-07. cagatay-ulusoy09.

2. Screenshot_3.

Screenshot_4.
    medcezirden oyşş :D

sevgi kaya bunu beğendi.

3. kizlar bosuna kendinizi yormayin cunki cagaty ulusoy en nefret etdiyim birini seviyor ve o kizin adi serenay sarikaya nefrettttttttttttttttttttttttttt

sevgi kaya bunu beğendi.

4. cagatay ulusoy seni cooooooooooook seviyorum nolur ya hic digilse hazal kayayi sev cunki hazal kayanin hastasiyim

5. hahahha koptummmm :D hayır o beni seviyo tamam mı :D

6. onun seni sevmesi ruyanda bile gercek olamaz

7. niyeee olamazmışş :D tamam realde buluşmamız zorda rüyada sever heralde :D:D

8. ruyada cagatayimiza kovusmak umuduyla iyi geceler

Anqel55 bunu beğendi.

9. ayyyyyyyyyyy serpil simdi bu yazismamizi okuyorum ve guluyorum baksana demek boyle tanismisiz ama simdi arkadasiz ;)<3

Anqel55 bunu beğendi.

10. hehehehe :D aynen kızzz :D <3<3

ella bunu beğendi.

11. o ne ya cagatay ulusoy uzerinde kavga eder gibi olmusuz sanki, hayatta geceklesecek bir seydi<3

Anqel55 bunu beğendi.