Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya Nasıl Zayıfladı?

'Magazin haberleri' forumunda Yasemin tarafından 25 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

 1. Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya mısır püskülü ile zayıfladı  İki genç oyuncu Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya'nın nasıl kilo verdiklerini bilmek istermisiniz aslında oldukça doğal bir yolla kilo veren sevilen oyuncualr bildiğiniz mısır püskülü ile zayıfladılar.

  İki başarılı oyuncu performanslarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya yeni dizi hazırlıkları için kilo verdiler verdikleri kilolarla adeta eriyip muma döndüler.Yeni sezonda rakip iki ayrı dizide oynayacak olan ikili yeni projeleri için verdikleri kilolarıyla çok konuşuluyor.

  Çağatay Ulusoy 10 kilo, Hazal Kaya ise 8 kilo zayıfladı. Şeker hastası olduğu için çalışmadığı dönemde çok kilo aldığını belirten Hazal Kaya, yaptığı sıkı diyetle aç kalmadan kilolarından kurtuldu ve formuna kavuşmayı başardı.

  Diyet programı boyunca şeker, unlu gıdalar, kırmızı et, yağ ve baklagilleri ağzına koymayan Kaya, akşam 19.00’dan sonra hiçbir şey yemeyerek hedefine ulaşmayı başardı. Ayrıca güzel oyuncu haftanın 4 günü tenis oynayarak kısa sürede eski formuna kavuştu.Neredeyse bir yıldır spor yapan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un formunu, bir dönem Sezen Aksu’nun da mutfağından eksik etmediği mısır püskülüne borçlu olduğunu söyledi.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/nasil-zafiladilar-38789.jpg]nasil-zafiladilar-38789[/IMGALT]
   
Yükleniyor...
- Çağatay Ulusoy Hazal Forum Tarih
Çağatay Ulusoy İle Hazal Kaya'nın Büyük Başarısı Magazin haberleri 1 Ağustos 2013
Çağatay Ulusoy,Hazal Kaya Yeniden Bir Araya Gelmeli mi? Popüler Diziler 23 Temmuz 2013
Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya yeni bir projede bir araya mı geliyor? Popüler Diziler 9 Şubat 2013
Çağatay Ulusoy İçin Hazal Kaya Ne Söyledi Medya Bölümü 27 Ocak 2013