Çağatay Ulusoy un sevgilisi kim

'Hakkında bilgi' forumunda Yasemin tarafından 10 Mart 2014 tarihinde açılan konu

 1. Çağatay Ulusoy un sevgilisi
  Star TV’de yayınlanan Medcezir dizisinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy 1 ay önce aşk yaşamaya başladıkları haberlerini magazin günmdelerindne öğrenmiştik.İki genç oyuncunun dizi çekimlerindne arta kalan zamanlarını birlikte geçirdikleri söyleniyor.

  medcezir-dizisi-oyunculari-isimleri.

  Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, ile birlikte yakalandıkları haberleri günlerdir magazin günmdeini meşgul ediyor. Geçen haftalarda Çağatay Ulusoy'un Serenay Sarıkaya ile birlikte ev tuttuğu iddisı da çok konuşulmuştu bu haberlerin doğru olup olmadığı kesin değil iki genç oyuncu bu birliktelik konusunda hiçbir şey söylemiyorlar..

  Sürekli magazin muhabirlerinden kaçan genç çift, faka basmamak için Tuzla'da bir ev de tutmuştu. Ancak Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy yine de yakalanmaktan kurtulamadı. İkilinin aşk kanıtlarını ortaya koyan ise bu kez gazeteciler değil hayranlarıydı!

  Genç oyuncuların hayranları, önceki gün ikilinin dizi setini ziyaret etti. Etrafta kimsenin olmadığını zanneden Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy ise çekimlere ara verilince soluğu bir köşede aldı.
   
Yükleniyor...
- Çağatay Ulusoy sevgilisi Forum Tarih
Çağatay Ulusoy'un şimdiki sevgilisi Medya Bölümü 12 Mart 2014
Çağatay Ulusoy'un yeni sevgilisi Medya Bölümü 12 Mart 2014
Çağatay Ulusoyun Şimdiki Sevgilisi Kimdir Hakkında bilgi 10 Mart 2014
Çağatay ulusoy sevgilisi 2014 Medya Bölümü 9 Mart 2014