Çağatay Ulusoy resimleri, Çağatay Ulusoy kimdir

Konusu 'Yerli yakışıklılar' forumundadır ve HazaN tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. HazaN Admin

Çağatay ulusoy fotoğrafları,

İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi Çağatay Ulusoy yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay'ın ajansında modellik yapıyor.
    Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu gibi bir çok ünlü ismi, sinema ve podyum dünyasına kazandıran Best Model yarışmasının 2010 erkek finalisti Çağatay Ulusoy kızların ilgi odağı olacağa benziyor.
    Bugüne dek Aşkı memnu dizisi,akın-klip(başrol),maskeli balo dizisi,fo-re spor katalog çekiminde yer alan Çağatay Ulusoy 1,90 boyunda ve 82 kilo..Ayla Algan oyunculuk eğitimi,mankenlik yürüyüş dersi alan Ulusoy'un geleceği oldukça parlak
    2010 Best model erkek Çağatay Ulusoy,

2010 En iyi erkek manken Çağatay Ulusoy

Çağatay ulusoy1. Çağatay ulusoy2. Çağatay ulusoy3. Çağatay ulusoy4. Çağatay ulusoy5. Çağatay ulusoy6. Çağatay ulusoy7. Çağatay ulusoy8. Çağatay ulusoy9. Çağatay ulusoy10. Çağatay ulusoy11. Çağatay ulusoy12. Çağatay ulusoy13. Çağatay ulusoy14. Çağatay ulusoy15.

2. HazaN Admin Yönetici Admin

23 Eylül 1990'da İstanbul'da dünyaya geldi. Liseyi Halkalı Ticaret Meslek Lisesinde okuyan Çağatay Ulusoy , eğitimine İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde devam etti.Çağatay Ulusoy Best Model Of Turkey 2010 birincisi olarak adını duyurdu. Aynı zamanda uzun süredir Selin Boronkay'ın ajasında modellik yapıyor.İlk önemli projesi Adını Feriha Koydum'da gecelerin veliahtı Emir Sarrafoğlu karakterini canlandıran Ulusoy , beyaz perdeye ilk adımını Anadolu Kartalları adlı filminde canlandırdığı Ahmet Onur karakteriyle attı.Çağatay Ulusoy Adını Feriha Koydum'da gerçekleşen değişikliklerle Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu ismini alan dizide Emir Sarrafoğlu karakterini canlandırmaya devam ediyor.En büyük hayali kaliteli dizilerde rol almak olan Ulusoy'un hobileri gitar çalmak ve basketbol oynamak..
    Çağatay ulusoy16. Çağatay ulusoy17. Çağatay ulusoy18. Çağatay ulusoy19. Çağatay ulusoy20. Çağatay ulusoy21. Çağatay ulusoy22. Çağatay ulusoy23. Çağatay ulusoy24. Çağatay ulusoy25. Çağatay ulusoy26. Çağatay ulusoy27. Çağatay ulusoy28. Çağatay ulusoy29. Çağatay ulusoy30.
  3. hicran savci Ziyaretçi

seni çoooook seviyorum sen ve selin birbirinize hiç yakışmıyorsunuz sana ancak ben yakışıyorum aşşşkkkıııımmm
  4. Misafir Ziyaretçi

çok yakışıklısın seni çok beğeniyoruz hazal kayayla çok yakışıyorsunuz inşallah beraber olursunuz
    eda ece
  5. Misafir Ziyaretçi

Best model kazanmis birisidir 1.90 boyunddadir afd dizinsinde basrol yeri almistir
  6. ella Üye

askimmmmmmmmmmm CAGATAYIM benim dunyada iki tane seni seven varsa onlardan birin benim sonmeyen atesle seni seviyorum seni 1 kere gormek icin neler vermezdim

Benzer konu başlıkları: Çağatay Ulusoy
Forum Başlık Tarih
Hakkında bilgi Çağatay Ulusoy'un Boyu Kaç 15 Mart 2014
Çeşitli Resimler Çağatay Ulusoy'un En Güzel Resimleri 15 Mart 2014
Medya Takip Çağatay ulusoy'un lisedeki hali 13 Mart 2014
Hakkında bilgi Çağatay ulusoy un hayatı kısa 13 Mart 2014
Kısaca Çağatay ulusoy'un yeni saç modeli 13 Mart 2014