Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

'Haberler' forumunda Nalan tarafından 25 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Bu sabah gördüklerime ve duyduklarıma inanamadım... Eminim ki benim gibi pek çok kişi Çağatay Ulusoy hakkında çıkan haberlerle şok olmuştur.

istanbulda sabah saatlerinde yapılan narkotik operasyonda gözaltına alındığı duyulan Çağatay Ulusoy için twitterdan pek çok yorum yapıldı.

Issız Adam filminin oyuncusu Cemal Hünal, Gizem Karaca, Cenk Eren, Çağatay Ulusoy ile birlikte 30 kadar kişinin gözaltına alındığı açıklandı.

2. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

recep ivedik'in paspas kafasıda içeri alınmış..

3. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

İnanamıyorum bu çok üzücü bir haber umarım aslı yoktur kim olursa olsun dayanamıyorum ben bu tür haberlere..

4. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

Üzücü bir haber malesef parlak ışıltılı hayatın en bildik haberleri bir an önce aklanır ve çıkarlar diye ümid ediyorum..

5. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal, Gizem Karaca, Selen Katırcıoğlu,Ayşe Selin Boronkay, Ergün Taş, şarkıcı Cenk Eren ile DJ Nuri Kösem ve çok sayıda ünlü gözaltına alınmıştı.

Olayın ardından gözaltına alınan isimlerden Cenk Eren iddiaları Twitter hesabı üzerinden yalanlamış ve gözaltına alınmadığını söylemiş. Ardından bu twiti avukatının attığı ortaya çıkmış. Neyi gizliyorlar artık anlamadım valla...

Cenk Eren ve Cemal Hünal, Emniyet'teki sorgularının ardından kan, tükürük ve kıl örneklerinin alınmasından sonra Adli Tıp Kurumu'ndan serbest bırakıldı.

6. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

Operasyonda "Issız Adam" filmiyle ünlenen oyuncu Cemal Hünal, şarkıcı Cenk Eren (Yüksel Venedik), "Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu" dizisiyle ünlenen oyuncu Çağatay Ulusoy, "Eve Düşen Yıldırım" dizisi oyuncusu ve 2011 Türkiye Güzeli Gizem Karaca, "Avrupa-Avrupa" dizisi oyuncusu Selen Katırcıoğlu, "Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu" dizisi oyuncusu Yusuf Hasan Akgün, "Arka Sokaklar" dizisi oyuncusu Ergun Taş, "Mazi Kalbimde Yara" ve "Küçük Sırlar" dizisinden Kağan Turgut ile yönetmen Hüseyin Orçun Belli, DJ Nuri Kösem, işadamı Can Yurtsevdi ve Çağatay Ulusoy'un menajeri Ayşe Selin Boronkay'ın da aralarında olduğu 22 ünlü ve 18 torbacı toplam 40 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınan Gizem Karaca'nın, "esrar ve kokain içiciliği"nin yanı sıra "uyuşturucu temin ediciliği" ile de suçlandığı öne sürüldü. Çağatay Ulusoy ve Ayşe Selin Boronkay hakkında "uyuşturucu temini" iddiasıyla işlem yapıldı.

Gözaltına alınanların Emniyet'teki işlemleri sürüyor.

7. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

Son dakika haberi olarak Ceyda Ateşin de gözaltına alınacağı söyleniyor...Allah sonlarını hayır etsin valla...

8. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

Gerçekten çok üzücü bir haber bu inanamıyorum açıkcası sevdiğimiz sanatçıların böyle gündeme gelmeleri çok yakınımızmış gibi bizi üzüyor Hayırlısı neyse o olsun inşallah...

9. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

olamaz yalan hayır olmaz çağatay yapmaz böyle bir şey hala şoktayım

10. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

Darısı Çağatay ulusoy ile gizem karaca'nın başına demek istiyorum umarım suçsuz bulunur ve serbest bırakılırlar..

11. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

Bugün sabah saatleirnde aralarında Çağatay Ulusoyun da bulunduğu 16 kişi adliyeye sevk edildi. Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca basın mensuplarının "Uyuşturucu kullandığınız doğru mu?" sorusunu yanıtsız bırakmış. Sonuç merakla bekleniyor...

12. Cevap: Çağatay Ulusoy Neden Gözaltına Alındı?

Ceyda Ateş olayla ilgili bir açıklama yaptı.Ceyda Ateş'in oyuncu arkadaşları ve eski sevgilisi hakkında yaptığı açıklama şöyle.Ceyda Ateş oyuncu arkadaşları Çağatay Ulusoy ile Gizem Karaca'ya da destek çıktı: Bütün sıkıntılar geçecek onları da aynı şekilde yargılamayın hepimiz genç insanlarız diye sözlerine ekledi...