çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

'Etüt Merkezi' forumunda ZeuS tarafından 15 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. çağatay ulusoya nasıl ulaşabilirim diyorsanız çağatay ulusoy 'a ile iletişime geçmek için aşağıdaki sosyal medya aracılığıyla ulaşabilirsiniz

Çağatay Ulusoy'un instagram adresi
    https://instagram.com/cgtyulusoyofficial/

Çağatay Ulusoy'un twitter adresi
    https://twitter.com/cagatayulusoyy

Çağatay Ulusoy Facebook fun sayfası
    Facebook fun sayfası

Çağatay Ulusoy Resmi web sitesi
    Resmi web sitesi

çağatay ulusoy.

2. Cevap: çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

ne olur çağataaaaaaaaaaaay

3. Cevap: çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

cagatay ?

4. çağatay ulusoyu seviyorum bende herkes gibi...ama ben daha bi başka seviorum çünkü benim ayrıcalığım çağatay ulusoy un beğendi kadının daha doğrusu hayalindeki sevgilisinin tıpa tıp uyuşuyorum.gözlerim sürmeli,hiiç açık giynmem bende sevmem,spor giyinmeyi tercih ederim,ama tek olumsuz yanım boyum 1 60 oda 1 70 demişti olsun sağlık olsun...çağatay bana dönersen sevinirim...

5. sen ne diyorsun hik okumadinmi onun sevgilisi yasli gadi diyil cagtay hayatimda en yakisikli erkek sensin senin resminle bile uyuyorum yemin ede bilirim seni kok seviyorum

6. Cevap: çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

canım aşkım çağatayım seni çok seviyorum ya ben napıcam böle seninle birkere görüşmek konuşmak isterdim ama birbirimize çok uzağız ben gantep sen istanbul ancak rüyamda görürüm sana sarılmayı okadar isterdim ki söylemekle olmuyor ben mine

7. abicim senden bir ricam olucak ben seni ilk çıktığın zamanlardan beri hep örnek almışımdır idolümsün benim bir kız arkadaşım var senin en büyük hayranın senle yatıp senle kalkıyor haftaya cuma doğum günü var o benim doğum günümde çok güzel sürpriz yaptı benimde en büyük sürprizim sensin onu senden daha mutlu edicek başka birşey yok ben bir erkek olarak bunu çok zor yapıyorum ama sevdiğim kız için yana yana içim senle görüştürmek istiyorum lütfen bizim için beş dakikanızı ayırabilirmisiniz sizin istanbul içinde bulunduğunuz bir yer varsa orada buluşalım ben bağcılarda oturuyorum evim çekim yaptığınız üniversiteye çok yakın hangi günlerde orada olduğunuzu bilmediğim için gelemiyorum

8. konusmak kolay degil belkide:f20:

9. konusmak kolay degildir belkide

10. SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇAĞATAY ABİ BANA DÖNERSEN

11. irandan shayeg

12. Selam ben Neşide 13 yasindayim ve Berlinde yasiyorum kisa kesiyorum : en büyük hayalim seni görmek. Birtane kiz vardiya Maviş oda seni görebildi nasil onunda en büyük hayaliydi benimde en büyük hayalim. Managerinede söyliyorum lütfen yardim edin! Ben öyle sapik kizlardan falan degilim.
    Berlinden hatta sana ( size hepinize bana yardim edene) istediigniz seyi getiririm.. Lütfen yalvaruyorum

13. Lütfen televizyona cikmasin lütfennnn veya baska yere paylasmayin