çağatay ulusoy kimdir hakkında bilgi çağatay ulusoy yaşamı magazin haberleri

'Magazin haberleri' forumunda YAREN tarafından 15 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. çağatay ulusoy kim hakkında bilgi

İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi Çağatay Ulusoy yaklaşık 2 yıldır Selin Boronkay’ın ajansında modellik yapıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu gibi bir çok ünlü ismi, sinema ve podyum dünyasına kazandıran Best Model yarışmasının 2010 erkek finalisti Çağatay Ulusoy kızların ilgi odağı oldu.

Günümüze kadar Aşkı memnu dizisi,akın-klip(başrol),maskeli balo dizisi,fo-re spor katalog çekiminde yer alan Çağatay Ulusoy ; 1,90 boyunda ve 82 kilodur.

Ayla Algan oyunculuk eğitimi,mankenlik yürüyüş dersi alan Ulusoy’un geleceği oldukça parlak görünüyor.

kaynak:gazetevan.com

2. Genç Kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy hakkında bilinmeyenleri anlattı..

Adını Feriha Koydum dizisindeki Emir karakteri ile yıldızı parlayan Çağatay Ulusoy geçtiğimiz yıl Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilmişti.

İşte kendi ağzından Çağatay Ulusoy

Görünüm çok önemli ama yeterli değil. Bence asıl görsellik, yetenek ve dış görünüş birleşince ortaya çıkıyor. Kadının abartılı makyajdan uzak olması hoşuma gider. Doğal güzelliği severim. Bir kadında ilk baktığım yer gözleridir. Boş bakıp bakmadığına dikkat ederim… Bakışlarda anlam ararım.

DAHA YOLUN BAŞINDAYIM

Hem oyunculuğa hem de mankenliğe devam etmek istiyorum. Daha yolun çok başındayım. İstanbul’da kendimi biraz daha geliştirdikten sonra yurt dışında oyunculuk ve modellik eğitimi almayı planlıyorum. İkisini birbirinden ayıramam.

ÜÇ BEYAZA ELİMİ SÜRMEM

Sporu ihmal etmiş olsam da, her zaman yediklerime dikkat ediyorum. Kesinlikle üç beyazdan uzak duruyorum. Genelde sebze ağırlıklı ve haşlanmış beyaz etle besleniyorum. Kızartma yemiyorum. Kuru ete bayılırım. “Gel mangal yapıyoruz” denildiği zaman bütün programımı aksatabilirim!

MUTLU OLMAM ÇOK KOLAY

Her şeyden mutlu olan bir insanım. Yani mutlu olmam için kimsenin özel bir şey yapmasına gerek yok. Doğum günü kutlamak ve hediye almayı pek sevmem. Başkasına hediye alırken kendimi daha mutlu hissediyorum. Sevdiğim insanların yanımda olması ise benim en büyük mutluluk kaynağım.

DENEMEDEN ALIYORUM

Dökümlü şeyleri pek sevmem. Dar, vücuda oturan ve fiziği gösteren kıyafetleri tercih ediyorum. Alışverişten zevk almam ama işim gereği yapmak durumundayım. Mağazalarda çok fazla vakit geçirmem, hemen deneyip çıkarım. Hatta her zaman alışveriş yaptığım markalarda beğendiğim bir kıyafeti denemeden satın alırım.
    Ailemin bana aşıladığı en önemli şeylerden birinin hayvan sevgisi olduğuna inanıyorum. Hayvanlarla iç içe büyüdüm. Bu şekilde büyütülen birinin, vicdanlı bir insan haline gelebileceğine yüzde yüz eminim. Hayvan sevgisi insanlara karşı olan sevgiyi de güçlendiriyor. Sizi daha pozitif, daha duyarlı, daha düşünceli ve etrafa karşı ilgili yapıyor.

3. Çagatay abİ sİzİn hayraninizim rÜyalarimda bİle sİzİ gÖrÜyorum o derece senİn hayraninim

ben vanliyim sİze vandan Çok selamlar

4. çağatay senin her zaman gözlerin parlıyor insanları yakışıklılığın karizman ve dışına vuran sevgi ,senin gözlerine baktıklça ben de gülüyorum.seni gördükçe ben de seviniyorum.biz hayranlarını bırakma. seni seviyoruz.sen harıkasın

5. allahım deliricem seni çoooooooooooooook seviyorum

6. başarılarının devamını diliyorum çağatay abi

7. Çağatay ulusoy benim favorim onu çok çok seviyorumm yeni dizi ve film çekicekmiş dizisi ay yapımın izliycem kesinlikle

8. seni çok seviyorum en büyük hayalim seninle yüz yüze konuşup göröşe bilmek
    seni çççççoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkk seviyorum
    ve hayranlıkla takip ediyorum.

9. Cagatay abi sen bunlari dinleme bunlarin hepsi ya yakiyo sey benim bi arkadasim var 17yasinda sizin cok büyükk hayraniniz hayran demekle kalmiyalim size gelcekden cok seviyo kendisi hasta dogustan havva falan tutmasi lazim kalabalik yerlere gelemiyo istanbuldaki sete okadar gelmek iistiyoduki nasip degilmisbu arada biz avusturyadan lütfen burayada gelin arkadasimi mutlu edin tek dilegilm :(