Çağatay Ulusoy Hayatı

Konusu '( a-b-c-d )' forumundadır ve Sitem tarafından 9 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Sitem Üye

Çağatay Ulusoy Hayatı

Çağatay Ulusoy Türk oyuncu ve manken.
    2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. Yarışma öncesi İstanbul Üniversitesi'nde peyzaj bölümünde okudu ve oyunculuk dersleri aldı. Adını Feriha Koydum dizisinde Emir karakterini canlandırmaktadır.

2011 yılında sinema ekranlarına taşınan 'Anadolu Kartalları' filminde ' Üsteğmen Ahmet Onur' karakterini canlandıran Çağatay, oyunculuk kariyerinede bir adım daha ilerlemiş bulunmaktadır.

Çağatay Ulusoyun Aşk hayatı hakkında bir röportajı

Ben hiç aşk yaşamadım. Nedenini bilmiyorum. Kız arkadaşlarımın hep şöyle bir kaygısı oldu: ‘Bu yakışıklı bir adam, aldatır, çeker gider’... Bir-iki hafta zaman geçiriyorsun, arkadaşları onlara ‘O çocuk kesin aldatır’ diye telkinde bulunuyor, kızlar da bana ‘Biz seninle olmayız galiba’ diyorlar (gülüyor).

Niye? Aldatıyor musun ki?

Yooooo... Normal bir adamım yani. Ben de anlamıyorum.

Terk ediliyorsun yani...

Terk edilmiyorum canım. Ben alışmadan, bağlanmadan ayrılıyorlar. Ben de anlamıyorum.

Çoğu erkekte ‘sarışın kadın’ takıntısı var. Senin tercihin ne?

Esmer. Ama solaryum esmeri değil. Çok doğal olacak. Öyle her tarafını boyayan kadınlardan hoşlanmam, dozunda makyaj yapacak. Yapmacık olmayacak, kendi gibi davransın yeter. Başka bir şey istemiyorum. Yeri geldiğinde üzerime düşmesi de hoşuma gider.

İlişkinde ipler kimin elinde?

Her zaman benim elimdedir. Çok kıskancım. Giydiği herşeye karışırım. Sevdiğim kadın için yasaklarım vardır. Öyle çok aşırı mini etekleri giyemez. Yanımda dolaştırdığım kadına bakanın ‘Offf’ demesini istemem. Ben ‘Ne güzel bir kızla birlikteyim’ deyip gurur duyan tiplerden değilim. Bana ters.

‘Kadınıma sadece ben dokunmalıyım’

Meslektaşlarınla aşk yaşar mısın?

Allah belamı versin, bu çevreden biriyle ilişki yaşamam. Büyük konuşuyorum ama 5 sene sonra da 20 sene sonra da bu düşüncede olacağım. Çünkü rahatsız olurum. Manken ya da oyuncu, hayatta olmaz. Benim bambaşka bir dünyam var. İşim bu dünya, özelim başka bir dünya. Birlikte olduğum kişiye çok zaman ayırmak isterim. Alıp her yerde dolaşmak isterim. Bu da piyasadan biriyle mümkün olmadığı için, çok sorun çıkar. İlişki bazında bu camiada temiz kalmak zor.

Alıntı
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Aralık 2012
  2. damla yener

damla yener Ziyaretçi

Cevap: Çağatay Ulusoy Hayatı

Ben sizi hiç görmedim sadece dergilerede, gazetelerde internette onun dışında sizi hiç görmedim oysaki en büyük hayalim sizi yüzyüze görmekti.Ama çok imkansız.iyiki varsınız. Çağatay ulusoy
  3. Misafir

Misafir Ziyaretçi

süperrrrrrrrrr
  4. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Sana bayılıyorum yaaaa cağatay ulusoyyyyy süperrrrr yaaa bance ikimizde aynı fikri paylaşıyoruzz
  5. sizisevengzm

sizisevengzm Ziyaretçi

çağatay bn sizi çok seviyorum tek gördüğüm yerler emin olunki internet dergiler birde tv eğer bi ihtimal varsa sizinle buluşmak için ki bn olduğunu düşünüyorum inş vardır. lütfen eğer bu sizseniz nolur bana ceap yazın lütfen yalvarıyorum sizi çok seviyorum
  6. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Çağatay Ulusoy

sen tam anlamıyla bir türk erkeğisin nedendir anlamam bir çok ünlüde yabancılık özentisi var keşke gerçek hayata karşıma çıksan seni aslaa ama asla bırakmazdım çünkü sen ünlü olunca saçmalayanlardan olmadın :D inş. hayatında bukadar başarılı olmaya devam edersin ve sen böyle devam ettikçe türk halkı senin arkanda olucaktır emin olabilirsin :D