çağatay ulusoy hangi takımlı

'Etüt Merkezi' forumunda Misafir tarafından 15 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Çağatay Ulusoy hangi takımı tutuyor ben Fenerbahçeli sanıyordum arkadaşla iddiaya girdik lütfen cevap verin.

2. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

Fenerbahçeli olduğu hakkında haberler var.

3. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

senin icin cok uzgunum ama cagatay ulusoy GALATASARAY LI nerden biliyrosun diye sorma cunku ben cagatay ulusoy un komsusuyum banada ta kendisi soyledi galatasary li oldunu

4. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

Ama facede kendi gerçek sayfası var orada "bir fenerbahçeli olarak galatasaraylıları tebrik ederim" yazıyordu

5. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

komşusuyum demek kolay bnde derim bnde komşusu olurum o zaman ayrıca FB li olduğunu düşünüyorm

6. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

bana göre FENERBAHÇELİ çünkü bazı yerlerde öyle denmişşşşşşş .... <3 <3 <3 <3 <3

7. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

Çağatay Ulusoy Fenerbahçelidir. Kendisi açıkladı beyler magazinde görmüştüm maç sonrasında bir Fenerbahçeli olarak Galatasarayı tebrik ederim demişti.

8. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

maalesef galatasaraylı çünkü galatasaray atkısıyla birsürü resmi var üzgünüm :(

9. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

canım galiba o atkıyı hayranının biri üşümesin diye sette vermiş oda ondan takmıs bnde gs li olduğunu sanıyordum ama umarım fenerlidir :D

10. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

galatasaraylı çünkü atkısıyla fotosu var çağatay ulusoyun komşusu olan kii beni onunla tanıştırır mısın lütfen cevap yaz

11. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

Çağatay Ulusoy Fenerbahçelidir. Kesindir kendisi açıklama yaptı.

12. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

FenerbahÇelİ

13. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

bana göre galatasaraylı<<<<<<<<<<<<<<<<

14. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

Ben onu Sarıyer'de gormustum çekimlerde sohbet ettik kendisi bana Fenerbahceli oldugunu soyledi.

15. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

cagatay ulusoy galatasaraylidir
    inanmayanlar cagatayin gs atkili fotosunu gorebilirler

16. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

ya ben şahsen fbliyim ama çağatay gs li adım gibi eminm :)) çünkü sitelerde gsli atkısı var ve röpörtajonda gsliym dedi :((

17. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

FenerbahÇe

18. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

yalan söyleme

19. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

ÇAĞATAY ULUSOY söylemeden geçemiyorum ÇOK YAKIŞIKLISIN ben hiç bir erkeği bu kadar yakışıklı bulmuyorum senin haricinde tabikide hangi takımı tuttuğunu merak ediyorum ben amerikadan yazıyorum bu yorumu sen hangi takımı tutuyorsun çünkü ben futbol'a çok önem veririm nasıl böyle iyi konuşabildiğimi merak ediyorsan yanımda TÜRK bir arkadaşım var adı Ceyda oda senin hayranın seninle ilgili pek çok şeyler biliyoruz senin hayranların olarakdan doğumundan en sevdiğin yemeğe kadar.

20. Cevap: çağatay ulusoy hangi takımlı

galatasaraylı keşke beşiktaşlı olsa deli olucam off poff...!!