çağatay ulusoy facebook adresi varmı

'Soru Cevap' forumunda Misafir tarafından 15 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar çok koyu bir çağatay ulusoy hayranıyım. Facebook adresine ulaşamıyorum. Nette pekçok adres görünüyor bunların hangisi gerçek yardımcı olun nolursunuz

2. Cevap: çağatay ulusoy facebook adresi varmı

Dediğin konuda haklısın pekçok fun sayfası mevcut Çağatay Ulusoy ile ilgili.
    Hatta bazı şakacı kimseler de kendilerini Çağatay gibi gösterip face sayfası açabiliyor.
    Küçük bir araştırma yaptım bence en güvenilir olanı bu adresteki sayfa.

Çağatay Ulusoy facebook

3. Cevap: çağatay ulusoy facebook adresi varmı

Arkadaşlar ben Çağatay Ulusoyun gercek facebook adresını buldum 2 tane var biri arkadaşları için diğeride öle normal hayranları için

4. Cevap: çağatay ulusoy facebook adresi varmı

buldugun adresleri bizlerle de paylaşsan ?? :))

5. Cevap: çağatay ulusoy facebook adresi varmı

arkadaşlar çağatayın facebook adresi ve twitter adresi yok ben çağatayım diyenlere inanmayın çnkü ropörtajında belirtmiş facebook ve twitter hesabım olmayacak

6. Cevap: çağatay ulusoy facebook adresi varmı

evet var arkadaşlar şu sıralar kendisi açmış buldum face adresini ama daha yeni açıldığı için aramıza katıldı yazıyo sadece...

7. Cevap: çağatay ulusoy facebook adresi varmı

lütfen bulduğunuz ÇAĞTAY ULUSOY un site ve facebook unu bana paylaşır mısınız LÜTTTFFFFNNN<3<3

8. Cevap: çağatay ulusoy facebook adresi varmı

pardonn ama hanginize inanabilirimm ve biri bana çağatay ulusoyun facebook adresini verebilirmi lütfennn

9. Cevap: çağatay ulusoy facebook adresi varmı

Ya ÇaĞatayin adresİnİ bulan varsa bana da sÖlesİnnnnnnn...........

10. Cevap: çağatay ulusoy facebook adresi varmı

arkadaşlar çağatay ulusoy magazine facebooku ve twitter ı olmadığını söyledi

11. Cevap: çağatay ulusoy facebook adresi varmı

Bende gerçekten çağatay ulusoyu facebooktan bulmayı çok istiyorum lütfen bulan biri bana da yardım etsin lütfenn