Çabuk Yağlanan Saçlar için Bebe Pudrası

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 15 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. Yağlı saçlara bebek pudrası ile çözüm bulacağınızı hiç düşünmüşmüydünüz.Oldukça şaşırtıcı bir haber öyle değilmi?Ben daha önce duymuştum ve araştırmak isreidm acaba bu bilginin doğruluk payı nedir diye gerçi birebir deneyenlerden çok faydalı olduğunu duydum ve gördüm açıkçası gerçekten işe yarıyor :f63:

Saçlarınızı yıkamak, kurutmak ve şekil vermek zamanınızı alabilir. Acil durumlar için bebe pudrası imdadınıza yetişebilir mutlaka denemelisiniz.Bebe pudrasıyla çabuk yağlanan saçlarınızı temiz görünüme kavuşturabilirsiniz.

Yağlı saçlar için saçınızın yağlanan kısımlarına az miktarda bebe pudrası döküp dağıtın. Artık saçlarınız temiz ve daha dolgun görünecektir emin olaiblirisiniz saçınız beyazlamıyor merak etmeyin hiç belli bile olmuyor saçınızdaki pudra çünkü yağlı olan saç deriniz hemen pudrayı emiyor.Acil durumlarda bu yöntemi uygulayabilirsiniz.Saçlarınızı düzenli olarak yıkayın. Yıkanmamış saçlara üst üste sürekli bebe pudrası sürerek durumu kurtarmak, saç derisindeki gözeneklerin tıkanmasına neden olabilir bu nedenle sürekli bunu denemeyin.