Büyük beden bayan abiye modelleri

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Blue tarafından 22 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Büyük beden butiklerinde ilgiyle karşılanan tasarımlardan olan abiye modelleri tasarımları, her renk ve desenle marka reyonlarında hazırlanıyor. En trend butikler ve ayrıcalıklı olan her model ile ilginizi çekebilecek çok fazla tasarım ve modelin ön planda olduğunu gördüm. Marka marka dolaştığımız alışveriş merkezlerinde, büyük beden abiye modelleri tasarımlarına sıkça rastlıyoruz. Ancak kaliteli olan reyonları sıkça bulamıyoruz. Ben de sizler için sadece mağazalara bağlı kalarak modelleri incelemedim. Bunun yanında ünlü alışveriş sitelerine de şöyle bir göz gezdirdim. Modeller arasında kaybolsam da yabancı ülkelerin alışveriş sitesinde büyük beden abiye tasarımlarına sıkça rastladım

büyük beden bayan abiye1. büyük beden bayan abiye2. büyük beden bayan abiye3. büyük beden bayan abiye5. büyük beden bayan abiye6. büyük beden bayan abiye7. büyük beden bayan abiye8. büyük beden bayan abiye9. büyük beden bayan abiye10. büyük beden bayan abiye11. büyük beden bayan abiye12. büyük beden bayan abiye13. büyük beden bayan abiye14.