Butik İşlet

'Oyun Bölümü' forumunda SümbüL tarafından 20 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Mağaza işletme oyunları

Oyun da olsa bir butik sahibi olun.. :D Level geçerek butiğinizi geliştirin ve çok daha iyi bir yere sahip olun..
    Kolay Gelsin..
    Oyun Hakkında:
    Tanım: Moda dükkanınızı henüz açtınız. Güzel abiye, günlük, rengarenk, kaliteli elbiseler hepsi bu moda dükkanında mevcut. Moda Dükkanında şimdi iş müşterilerinizi memnun etmeye ve isteklerini yerine getirmeye kaldı. Müşterilerinizin istedikleri elbiseleri denemeleri için izin verin. Bazı müşterileriniz elbiseleri direk alabilir ay da bazıları önce deneme kabinlerinde denemek isteyebilir. Müşterileriniz istedikleri elbiseleri söylediğinde müşterinizi MOUSE ile tutup istedikleri elbisenin üzerine sürükleyin, eğer elbiseleri denemek isterlerse aynı şekilde müşterinizi MOUSE ile soyunma-deneme kabinine sürükleyin. Müşterileriniz elbiseyi almaya karar verdiklerinde hangi paketi istiyorlarsa ürünü o renk paket ile paket yapın. Oyuna başlangıçta ilk gün deneme günü olduğundan oyunda size nasıl oynayacağınıza dair yardım ekranları belirecek. İlk günden sonra normal şekilde dükkanınızı işletmeye devam edeceksiniz.

2. Cevap: Butik İşlet

Hımm... Sümbül'cüm oyun zevkime yaklaşmış durumdasın ;)

3. Cevap: Butik İşlet

Kesinlikle İşletmeci olamayacağımı anladım :(

4. Cevap: Butik İşlet

Ben bu müşterileri parçalarım ne sabırsız şeyler böyle [​IMG]
    Bende insanım ve benimde bir tahammül gücüm var :f196:

5. Cevap: Butik İşlet

Ayyy evett ne kadar sabırsız bunlar yaaa:f196:

6. Cevap: Butik İşlet

Aaaaa bozukk bu banane :hih:

7. Cevap: Butik İşlet

Bu Nedir Ya Ben Dalarım Hepsine.:f196::f40:

8. Cevap: Butik İşlet