Büşra Pekin Bir Ayda Nasıl 6 Kilo Verdi?

'Medya Bölümü' forumunda Yasemin tarafından 12 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. Büşra Pekin Nasıl Zayıfladı

Yaz sezonu nedeniyle ekranlardan uzaklaşan ünlülerden biri olan Büşra Pekin Alaçatıda görüntülendi birhayli zayıfladığı görülen Büşra Pekin'in nasıl bu kadar kısa sürede bu kadar kilo verdiği merak konusu oldu.

Büşra Pekin adını Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla duyurdu daha sonra ekranların aranılan yüüz haline geldi. Büşra Pekin, önceki akşam Alaçatı’da yepyeni haliyle görüntülendi.

Büşra Pekin'in Fazla kilolarından kurtulduğu görüldü güzel oyuncu, tatile girmeden önce sıkı bir program sayesinde bir ayda altı kilo birden verdiğini açıkladı. Ayrıca Şeyda Coşkun eşliğinde her gün bir saat yürüdüğünü belirten Büşra Pekin nasıl bir ayda 6 kilo verdiğini şöyle açıkladı; Ben özellikle bir diyet yapmadım, yağ, tuz ve şekeri kesip her gün bir saat yürüyüş yaptım. Bir ayda altı kiloyu bu şekilde verdim diye konuştu.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/busra-pekin-43300.jpg]busra-pekin-43300[/IMGALT]