Burun Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

'Sağlık bilgisi' forumunda Yasemin tarafından 22 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

  1. Burundan nefes alıp vermek sağlığımız açısından çok büyük önem taşımaktadır.Bu nedenle burun tıkanıklığının tedavisinin yapılmaıs gerekmektedir ihmal edilmeden burnunuzdan rahat nefes alabilmeniz için mutlaka bu konuda bilgi edinmeniz gerekiyor.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/burun-tikanikligi-nasil-giderilir-26607.jpg]burun-tikanikligi-nasil-giderilir-26607[/IMGALT]

    Burun tıkanıklığına en iyi gelen evde uygulayabileceğiniz yöntemler bulunuyor.Bunlardan ilki çocuklarda içind euygulanabilen Tuzlu su butun tıkanıklığına karşı en doğal yöntemlerden birsidir.Bunun için yapmanız gereken şey bir bardak su içerisine bir çay bardağı tuz yada karbonat koyun ve iyice karıştırın daha sonra burnunuza sürün yada çekin faydasını göreceksiniz.

    Ayrıca bulunduğunuz odanın nemli olmasına dikkat edin.Özellikle kış aylarında kalorifer peteklerinin üzerlerine mutlaka bir bardak su yada ıslak bir havlu koyun.Bol bol su için.Mentollü mendiller kullanın ayrıca C vitamini alın.Sıcak su ile duş alırsanız buda burun tıkanıklığınızın giderilmesini burnunuzun açılmasını sağlayacaktır.

     
Yükleniyor...
- Burun Tıkanıklığı Nasıl Forum Tarih
Burun Tıkanıklığı Nasıl Geçer Sağlık bilgisi 14 Nisan 2011
Burun Tıkanıklığı Sebepleri Ve Tedavisi Hastalıklar 17 Aralık 2012
Burun Tıkanıklığı Nedenleri Ve Tedaviler Soru Cevap 5 Aralık 2012
Bebeklerde Burun Tıkanıklığı Hastalıklar 21 Şubat 2012