Burun Estetiğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

'Kişisel Bakım' forumunda Aderito tarafından 14 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. Burun Estetiğinde nelere dikkat edilmeli


  Burun estetik ameliyatı ameliyatı olduktan sonra genelde 2 gün içinde ayağa kalkar durumda olursunuz
  Fakat doktorunuzun size önerecek olduğu koşmamak, yüzmemek, öne doğru eğilmemek, ağır kaldırmamak...gibi kurallara kesinlikle uymanız gerekir.
  İşinize geri dönme zamanınız tamamen yüzünüzdeki şişlik ve morarmalara bağlıdır. Genel itibariyle ameliyat sonrası ilk bir haftayı evinizde uzanarak geçirmeniz sizin için daha faydalı olacaktır.

  [​IMG]


  Burun estetiği ameliyatının yaz mevsiminde veya kış mevsiminde yapılmasının herhangi bir özel sebebi yoktur dileğiniz mevsimde estetik burun ameliyatı olabilirsiniz ancak dikkat etmeniz gereken nokta yaz mevsiminde estetik burun ameliyatı olmuş iseniz, dışarı çıkarken mutlaka güneş koruyucu krem kullanmalısınız veya güneşin yüzünüze direk vurmasını engelleyici şapka benzeri aksesuarlar kullanmalısınız.

  Burun ameliyatını kış mevsiminde olmanız durumunda dışarı çıkarken kar ışımasından yüzünüzü korumanız gerekir. Morluklarınız en fazla 3-7 gün süreceğini düşünürsek 3-7 gün dışarı çıkmamak sanırım çok zor olmasa gerek. Burun estetiği ameliyatı sonrasında burnunuzun yeni şekli tam olarak şeklini alması 6 ay kadar sürecektir. Bu süreçte sabırlı olun.
   
Yükleniyor...
- Burun Estetiğinde Dikkat Forum Tarih
Burun estetiğinde kaçıncı sıradayız Kişisel Bakım 13 Ocak 2012
Burun estetiği kaç yaşında yapılır? Eğlence 20 Mayıs 2016
Sıcak havalarda burun kanaması Sağlık Rehberi 18 Mayıs 2016
Burun damlası kullanmak orucu bozar mı? Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016