Burçların Başarı Sözleri

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Büsra tarafından 3 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Koç: "İyi bir kafaya sahip olmak yetmez, mesele onu iyi kullanmaktır."(RENE DESCARTES)

ßoğa: "ßaşarı istediğini elde etmek , mutluluksa elde ettiğini sevmektir."(BROWN.)

İkizler: " Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır.(S. KETH MOORHEAD)

Yengeç: " Çalışmak bizi üç beladan kurtarır: can sıkıntısı, kötü alışkanlık ve yoksulluk ." (VOLTARIE)

Aslan : "İşler asla zor değildir.Yeter ki onları küçük parçalara bölebilelim.(HENRY FORD .)

ßaşak: " Başarı her gün toplanan küçük çabaların tekrarıdır.(ROBERT CALLIER.)

Terazi: " Dünyada tutkulu olmaksızın başarılmış hiçbir büyük şey yoktur."(HEGEL).

Akrep: "Hayat oyunu iyi bir ele sahip olmak değil, kötü eli iyi oynamaktır."
    TH.T.LESLIE.)

Yay: "Güçlükler başarının değerini arttıran süslerdir. "(MOLIERE)

Oğlak: "İnsan yenilince tükenmez pes edilince yenilir. " (NIXON).

Kova:"Bilginin efendisi olmak için çalışmanın kölesi olmak gerekir."(BALZAC)

Balık: "İstemek ' istiyorum ' demek değil, harekete geçmektir."(A.MAURROIS)

2. Cevap: Burçların Başarı Sözleri

"İstemek ' istiyorum ' demek değil, harekete geçmektir."(A.MAURROIS):f40:
    aynı bnm durumum mod. olmak ıstıorm demek harekete gecmelıymıs :f63:

3. Cevap: Burçların Başarı Sözleri

ßoğa: "ßaşarı istediğini elde etmek , mutluluksa elde ettiğini sevmektir."(BROWN.):f63:

4. Cevap: Burçların Başarı Sözleri

Oğlak: "İnsan yenilince tükenmez pes edilince yenilir. " (NIXON). :)

5. Cevap: Burçların Başarı Sözleri

Yengeç: " Çalışmak bizi üç beladan kurtarır: can sıkıntısı, kötü alışkanlık ve yoksulluk ." (VOLTARIE)

Hımmm bunu benim burcum söylemiş yani :)

6. Cevap: Burçların Başarı Sözleri

ßaşak: " Başarı her gün toplanan küçük çabaların tekrarıdır.(ROBERT CALLIER.)

7. Cevap: Burçların Başarı Sözleri

Teşekkürler..

8. Cevap: Burçların Başarı Sözleri

kesinlikleee benim sozum:
    Oğlak: "İnsan yenilince tükenmez pes edilince yenilir. " (NIXON).