Burçlara Göre Kıyafet Seçimi

'Moda Rehberi' forumunda zamaneanne tarafından 24 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Burçların Kıyafet Seçimi

  [​IMG]  Burçlar hayatımızdaki pek çok şey hakkında bize bilgiler veriyor. Giyinmek de bunlardan bir tanesi. Her burcun kendine özgü karakteri, insanların giyim tarzına da yansır. İŞte astroloji ve modanın birleştiği nokta; burçlara göre kıyafet önerileri:

  KOÇ


  BUrçlar içinde kendine güveni ile ön plana çıkan koç kadınları, kıyafet seçiminde de bu özgüveni yansıtmalı ve vücutlarına oturan kıyafetlerden yana olmalılar.Özellik ile bu yılın trendi olan kalem etek modelleri tam koç burcu bayanı için.

  BOĞA

  Boğa burcu kadını için kıyafetten çok aksesuar önemlidir. Boğa kadınları kıyafet seçimlerinin yanında aksesurlarını eksik etmemeliler.

  İKİZLER

  İkizlerin en büyük özelliği gündelik hayatındaki dağınıklığıdır. Kıyafet seçiminde de salaş giyinmekten hoşlanan ikizler için son dönemin modası bol kazaklar uygun olacaktır.
  YENGEÇ

  Yengeçler, Duygusallığı ve romantikliği ile fark yaratır. Bu yüzden sıcak renkler tam size göredir. Seçiminizi sıcak renklerden yana kullanın.

  ASLAN

  Aslanlar, İlgi çekmeyi ve modayı takip etmeyi sever. BU yüzden şimdilerin modası tulip etekleri kendinize çok yakıştıracaksınız. Aksesuarları da eksik etmemekte fayda var.
  BAŞAK

  Çok titiz bir burç olduğundan seçimini açık renklerden yana kullanmalı. Bu senenin modası beyaz, başaklara çok yakışacak...

  TERAZİ

  Alışkanlıklarını bırakamayan ve seven bir yapısı olduğu için klasik tarzı tercih eder. Özellikle yaz-kış giyilebilecek ürünler tam sizlik.

  AKREP

  Doğallığı seven akrepler için yine doğal parçalar uygundur. Özellikle bu yılın elbise modası akreplere çok yakışacak.
  YAY

  Renkli bir kişiliğe sahip olan yay için seçim yapmak zor değildir. Kişiliklerini yansıtan yansıtan renkli ürünler tam yay burcu kadını içindir.

  OĞLAK

  En yüksekte olmayı sevdiği için şıklık tek seçimidir. Şık görünebilecek her tür kıyafet oğlaklara uygundur.

  BALIK

  Sıradışı olmayı seven balık kadınları için bu yılın retro modası ilaç gibi gelecek.Özellikle nostaljik tasarımlardan yana olan balıklar, bu kış hiç zorlanmayacaklar.
    2. Cevap: Burçlara Göre Kıyafet Seçimi

  Süper beyaz giymeyi çok severim bende ..Teşekkürler..:f40: