burçlara göre gezegenler

Konusu 'Burç Yorumları' forumundadır ve HazaN tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. HazaN Admin

Koç------->Mars Cazibe ve savaş temsilcisi. Canlılık, şiddet, hırs, acelecilik
    Boğa-------> Venüs Güzellik, sevgi ve güzel sanatlar temsilcisi. Sanat gücü, zerafet, aşk, güzellik tutkusu, şehvet, denge.
    İkizler-------> Merkür Zeka, hareket temsilcisi. Zeka, kıvraklık, merak, mantık.
    Yengeç -------> Ay Hislerin temsilcisi. Karasızlık, gizli düşünce ve duygular.
    Aslan -------> Güneş Üstün gücün temsilcisi. Gurur, mertlik, cömertlik, soyluluk.
    Başak -------> Merkür Zeka ve hareket temsilcisi. Zeka, kıvraklık, merak, mantık
    Terazi -------> Venüs Güzellik, sevgi ve güzel sanatlar temsilcisi
    Akrep -------> Plüton, Yeni şartlar temsilcisi. Bilinmeyen istekler, yaratma, yok etme, insafsızlık, karanlık.
    ------->Mars Cazibe, savaş temsilcisi. Canlılık, şiddet, hırs, acelecilik.
    Yay------->Jüpiter Neşe, zenginlik temsilcisi. Zenginlik, şans, olgunluk, neşe.
    Oğlak ------->Satürn Disiplin temsilcisi. Sabır, güven, disiplin, sorumluluk, cimrilik.
    Kova-------> Uranüs Değişiklik, ani başlangıç ve sonuçlar temsilcisi. Bağımsızlık, yaratıcılık, çekicilik, akıl, deha.
    Balık-------> Neptün Hayaller temsilcisi. Sezme gücü, hayaller, aldatma, gerçeklerden kaçma.

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: burçlara göre gezegenler

ben akrep burcuyum yükselenim başak fakat gezegeni öğrenemedim teşekkürler..
  3. Misafir Ziyaretçi

bence ikizler ve başak niye aynıdırlar başağında bir gezegeni olmalıydı merkürü n niye simgesi iki tanedir
    ben ikizlerim yani çok zekiyim kısmende öyleyimdir..... 2:
  4. Misafir Ziyaretçi

süpir biiiippppppppppppppppppppppppp çıkız

Benzer konu başlıkları: burçlara göre
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Burçlara göre beslenme önerileri 29 Ocak 2014
Burç Yorumları Burçlara Göre Taşlar ve Anlamları 29 Ekim 2013
Moda Rehberi Burçlara Göre Kıyafet Seçimi 24 Aralık 2012
Burç Yorumları Burçlara Göre Kadınlar 10 Aralık 2012
Burç Yorumları Burçlara Göre Yeni Yıl Hediyeleri 26 Aralık 2011