Burç Sevenlere...

'Astroloji ve Burçlar' forumunda wamPirelLa tarafından 28 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Burdan.

ne yaptıysanız bursdan paylasın lütfen....:):f30:

Sami bunu beğendi.

2. Cevap: Burç Sevenlere...

Kova Burcu

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız.

Yok biriyle karıştırıyo..:f30::f30:

3. Cevap: Burç Sevenlere...

valla sevdim ben bu siteyiiii :f30:

4. Cevap: Burç Sevenlere...

:f196:Boğa Burcu

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.
    :f40:

5. Cevap: Burç Sevenlere...

Akrep Burcu 28 Ekim 2009

Bugün bazı konularda sizinle tartışmak ya da yarışmak niyetinde olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Sizin de bu konuda istekli olmanız, ilginç bir gün geçirmenize neden olabilir.
    Bu aralarda maddi konulardan uzaklaşmak istemeniz normal. Bu alanda karar almak, düşünerek enerji ve zaman harcamak istemiyorsunuz. Yine de kendinizi disiplinli olmak konusunda kontrol etmelisiniz. Aşk yaşantınıza renk katmaya ihtiyacınız var. Sahip olduğunuz kişisel yeteneklerinizle değişiklik yapabilirsiniz aslında.

6. Cevap: Burç Sevenlere...

Koç Burcu
    Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde...

Hiç beni anlatmıyoo...:f20:

7. Cevap: Burç Sevenlere...

Kova Burcu

Bugün aşırı çekicisiniz. Sizi görenler hemen etkilenecekler. Yeni ilginç kimseleri tanıyacaksınız. İş durumunuz iyi. Para durumunuz fevkalade. Size türlü yerden irili ufaklı para gelecek. Paranın bir bölümünü kendiniz harcayacaksınız.
    :f196::f196::f196:

8. Cevap: Burç Sevenlere...

arkadaşlar ben bu sitenin anasayfasını koydum isteyen istediğini yapabilir ben yükselen burcunun yorumlarını ve kişilik özelliklerini tavsiye ederim:f196: