Burak Turna "Metal Fırtına 3"

'Kitap özetleri' forumunda By RiZeLi tarafından 8 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Metal Fırtına 3
  "Gelecek öngörülebilir mi? Metal Fırtına 3 Karşı Saldırı 'yı okuyun ve buna siz karar verin."

  Yazdığı Metal Fırtına kitabıyla olası bir Amerika -Türkiye savaşını öngörüp Beyaz Saray 'ı bile ürküten ve dünyayı sallayan Üçüncü Dünya Savaşı 'yla Avrupa 'daki göçmenlerin eylemlerini tahmin eden Burak Turna bu sefer de okuyucuyu dünyanın en sıcak çatışma bölgelerine götürerek heyecanlı bir aksiyon kurgusunun içine sokuyor.
  Kötülük baronu bütün operasyonlarda kendisini engellediğini düşündüğü Gri Takım 'dan kurtulmak için bir plan geliştirir. Afrika 'nın Atlas Okyanusu 'na açılan Gambiya isimli küçük ülkesinde pek az kişinin bildiği bir Türk eğitim birliği vardır. Kötülük baronu bu birliğin subaylarını kaçırttırır ve Türk Özel kuvvetlerinin onları kurtarması için girişim başlatmasını sağlar. İlk amacı bu özel birliği pusuya düşürmektir.
  Ancak esas amacı bu komployu Gri Takım 'ın öğrenip engellemeye çalışmasını sağlamak ve Gri Takım 'ı savaş alanına geldiğinde yok etmektir.
  Peki Gri Takım bu büyük tuzaktan kurtulup karşı saldırıya geçebilecek mi? Kurt bu ölümcül mücadeleden sağ kurtulabilecek mi? Mert ve Gökhan 'ın ilişkileri nasıl bir şekil alacak?
  Metal Fırtına 3 'ü okumaya başladığınızda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve bir sonraki sayfayı heyecanla bekleyeceksiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ağustos 2014
Yükleniyor...
- Burak Turna Metal Forum Tarih
Burak Turna " Metal Fırtına 5" Kitap özetleri 8 Mayıs 2010
Burak Turna "Metal Fırtına 2" Kitap özetleri 8 Mayıs 2010
Burak Turna "Metal Fırtına" Kitap özetleri 8 Mayıs 2010
Burak Turna Kimdir Kısaca Hakkında bilgi 1 Ağustos 2012