Bunları Hatırladınız Mı?

'Zaman Tüneli' forumunda Wish tarafından 11 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Bunları hatırladıysanız yaşlandık demek ki.... :(

2. wishhhhhhh hepsinii hatırlıyorumm dersemmmm.... Demekkii bendee olgunlaşmışımm artıkk pek belli etmesemde....

3. Wish ben hatırlamıyorum desem demekki gencim daha :f106:

4. eline sağlık WisH geçmişe baya az da olsa gitim :f20::f118:

5. Yavaştan küsecem he WisH ;) :

Hatirliyorum desem yaşlı olacagım, demesem yalancı.. Karar veremedim :f20:

En iyisi söyle: Birazını hatırladım, birazını hatırlayamadım demek :f106::f106::f106::f106:

6. Wish, birçoğunu hatırlarım.Bizim tv miz yoktu,köyde büyüdüm ben.Atarim de olmadı,arkadaşlarımda görürdüm daha çok,oyuncaklarım da olmadı.En çok sevdiğim oyuncaklarım bilyelerimdi.Hem ben kendi oyuncaklarımı kendim yapmak zorundaydım.
    Olsun ,şimdi buna üzülmüyorum hiç.Çünkü yaratıcılığını çocuğun geliştirdiğine inanıyorum. Her şeye rağmen anılara götürdün beni,emeğine sağlık güzeldi.Teşekkürler.

7. Güzel bir yolculuğa çıkarmanın yanı sıra biraz da gerçeklerle yüzleşmemi sağladınız.Hiç firesiz hepsini hatırlıyorum;) :

8. Hepsini çok net hatırlıyorum yaw bu 40 yaş sendromumudur ne kendimi ihtiyarlamış hissettim

9. Hayatım küsme sen. Her yaşın ayrı bir güzelliği var. Boşver sen yaşlılığı. :f40:

10. Benim atari mi niye yayinladin ki sen wish?

Ama ben onu zaten bit pazarindan almistim yaaaa. :f30:

Yarisini tanimiyorum gercekten de ama su otobüs sanki biraz 'aşina" geliyor,

tam olarak cikaramadim yine de. :f20:

11. Günün üyesi olmanızı kutlarım.
    Ben hepsini çok iyi hatırlıyorum. Pazar sabahları saat 10.00 gibi Alf seyretmeyi çok özledim.
    Okumayı Cin Ali kitaplarından öğrendim ama cin Erkan olamadım..!

Çok Teşekkürler Wish

12. aaaaaaaaaaaaa ben hepsini hatırlıyorum ben yaşlandımmı yaniii daha gencim ben yaaaaaaaaaaaa

teşekkürler paylaşım için

13. Ben bu soruda sessiz kalma hakkımı kullanmak istiyorum:oops: