Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

'Zaman Tüneli' forumunda YAREN tarafından 13 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

?

Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

1. Evet, takip ediyorum

7 oy
    36.8%
  2. Hayır,takip etmiyorum

12 oy
    63.2%

1. Şehrinizde düzenlenen ramazan şenliklerini takip edebiliyor musunuz?

Bir çok ilimizde geleneksel Ramazan Etkinlikleri kapsamında düzenlenen eğlenceler Ramazan ayına özel ve ramazan nostaljisini yaşatan macuncular, pamuk şekerciler, kestaneciler, mısırcılar gibi seyyar satıcılar da sıralanıyor. Kültürümüzü yaşatan bu tür eğlencelerden zevk alabiliyor musunuz.Başka bir deyişle ''Nerede o eski şenlik günleri'' dediğiniz oluyor mu?

Ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz ?
    Hayır, etmiyorum
    Evet, ediyorum

2. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Bizim Burda Hiç Etkinlik Duymadım Valla:) Duysa İllaki Giderdim.:)

3. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Hayır takip etmiyorum !... Aslına bakarsanız şenlik de olmuyor bizim buralarda... Malesef nerde o eski Ramazanlar diyenlerdenim... Artık insanlar giderek yalnızlaşıyor ,artık kimse kimseyi pek iftara çağırmadığı için, en yakınındaki insanın aç olup olmadığından bi haber olduğu, iftarını yapıp yapmadığından bi haber olduğu içindir... Açıkçası ben çocukluğumdaki maneviyatı pek yakalayamadım... =((((

4. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Özellikle takip etmiyorum.Her yıl ara ara düzenlenen etkinliklerde denk geldiğim zaman bulunmuşumdur.Oruç tutan insan sayısıda her geçen yıl azaldığı için etkinlik düzenlemeye de gerek duymuyorlar sanırım.Maneviyat konusunda Ninja'ya katılıyorum.Davulcu bile balkonda seni görünce oyun havası çalmaya başlıyor.Gerisini siz düşünün artık...

5. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

çoğunlukla ederimmm yaa sultanahmet feshane insan gitmeden duramıyor ki zaten:)

6. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Hayır takip etmiyorum en fazla her yıl kocatepe camiinde açılan kitap fuarına giderim o kadar...

7. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Etmiyorum çünkü çok kalabalık oluyor,hiç bir tat alınmıyor .

8. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Etkinliklere etki etmek için katılımda bulunmak isterdim ama maalesef zamanım olmuyor:f20:

9. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

takip etmiyorum çünkü eğlenceli bulmuyorum

10. Amon Goeth

Amon Goeth Yasaklı

Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Aynen katılıyorum :)

11. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Hayır Takip Etmiyorum..! Zaten de olmuyor ramazan etkinlikleri sanırım..! :f40:

12. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Bende takip etmiyorum oLsada gitmem fazLa zevkLi oLmuyo..xD

13. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Takip Etmem Pek Fazla İlgimi Çekmiyor Çünkü...

14. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Hayır takip etmiyorum..

buralar çok sıcak zaten dışarı çıktımı insanın beyni uyuşuyo.. :((

15. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Evet, takip ediyorum ama katılmıyorum:f196:

16. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Hayırdır Disco kime kızdın bu kadar :)

17. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

yaşımız itibariyle veya işimizden dolayı şenliklere veya benzeri şeeylere katılamadığım için çok kızıyorum:f196:

18. Cevap: Bulunduğunuz şehirde düzenlenen ramazan şenliklerini takip ediyor musunuz?

Anladım...O zaman durumu biraz daha acıklı hale getirelim.Bugün ben de İstanbul'da olsam.iftarda mis gibi bir Sultanahmet köftesi yesem buz gibi ayranla.Ardından harika demlenmiş bir çay... Sonrasında Sultanahmet'in daracık sokaklarında gezinsem... :(