Bu Tarz Benim Yeni Sezonda Hangi Kanalda?

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

Bu Tarz Benim Yeni Sezonda Hangi Kanalda?

Show TV ekranlarında hafta içi hergün izleyicisi ile buluşan Bu Tarz Benim yarışması transfer oldu. Daha önceleri farklı isimlerde benzer programlar yapılmış olmasına rağmen bu sezon izleyici bir başka sevdi Bu Tarz Benim’i… Nur, Ayşegül, Özlem, Gizem ve diğer yarışmacıların ekranda birbirleriyle atışmalarını, tartışmalarını, şakalaşmalarını, eleme günü için hazırlanan özel showları ile iyiden iyiye evimizin içine girdi Bu Tarz Benim…

Yavaş yavaş sona gelinen yarışmada bu hafta Özlem Özden elenen isim olurken geriye Ayşenur, ikizler ve Ezgi kaldı. Yani yarışmada artık son etaba girilmiş bulunuyor. Kimin birinci olacağı ve büyük ödülü alacağı tartışılırken yeni bir haber ortaya atıldı. Bu Tarz Benim yeni sezon yeni kanalında başlayacak. 29 Aralık 2015 tarihinden itibaren hafta içi her gün saat 15.30’da yayınlanacak olan programın yeni kanalı Acun ılıcalının satın aldığı TV8.

Jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in oturduğu, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği ‘Bu Tarz Benim’ yarışması yeni yarışmacıları ile çok yakında karşımızda olacak. Yeni sezonda kıyasıya bir rekabete girecek olan isimler şöyle;

Gülay Hançer, Melisa Çeliker, İlbilge Uzun, Gülnihal Candan,

Maria Surina, Gülşah Yanaş, Nazlı Hamarat, Gökçe Markal,

Melisa Şahin, Aygül Bayşu, Derya Yarar, Emel Özkızıltaş

Nazlı Sultan Yayla, Amila Kuruoğlu, Zeynep Öztürk, Özden Cerrahoğlu