Bu Tarz Benim Nur Bozar Kimdir?

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

Bu Tarz Benim Nur Bozar Kimdir?

Show Tv’de yayınlanan “Bu Tarz Benim” yarışmasının favori ismi olarak gösterilen ancak arkadaşları tarafından bolca eleştirilen Nur Bozar’ı biraz daha yakından tanımak istemez misiniz? İri gözlerinin güzelliği ve düzgün fiziği ile beğeni toplayan Nur Bozar, yarışmacı arkadaşları ile girdiği polemikler ile de tepki topluyor.

1990 yılında dünyaya gelen Nur Bozar aslında kameralara çokta yabancı bir isim değil. 2012 yılında katıldığı Miss Model Off Turkeyyarışmasında basın güzeli ödülüne layık görülmüş ondan daha önce ise yani 18 yaşında Babutsa’nın “Yanayım” klibinde dansçı kız olarak ekranlara gelmişti. Üniversite eğitimi alan Nur en çok gözlerini beğeniyormuş. Ayrıca mankenlikle de ilgileniyor.

Basın güzeli seçilen ve birde klipte boy gösteren Nur Bozar şimdiler de Bu Tarz Benim yarışmasında adından söz ettiriyor. Arkadaşları tarafından çok eleştirilen Nur Bozar geçtiğimiz final haftasında “Türkan Şoray”ın balıkçı kız halini canlandırarak ünlü sanatçıya olan benzerliğini gözler önüne sermek istedi. Geçtiğimiz hafta aldığı 5 yıldız nedeniyle jüri tarafından korunma tacı takan bu nedenle de eleme korkusu yaşamayan Nur daha önce defalarca arkadaşları tarafından gönderilmek istenmesine karşın jürinin son andaki seçimiyle elenmekten kurtulmayı başardı.

Sosyal medya da çok fazla takipçisi bulunan yarışmacının en sıkı rakibi Ayşegül olarak görülüyor. İkili arasında şiddetli atışmaların yaşandığı yarışma her bölümüyle izleyicilerden büyük ilgi görüyor. Bakalım bu hafta içerisinde neler yaşanacak ve önümüzdeki Cumartesi günü Bu Tarz Benim Final gecesi heyecanında Nur Bozar gidecek mi yoksa yarışmaya iddialı bir şekilde devam mı edecek?

Nur Bozar twitter takipçi sayısı 34 bini aşmış durumda.

Babutsa’nın Yanayım klibinden Nur Bozar’a ait bir resim

Babutsa’nın Yanayım klibinden Nur Bozar

Nur Bozar Resimleri

[​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]